Gece Clubu için afiş çalışmlarım

Afiş Tasarımı - Gece Clubu için afiş çalışmlarım ...

usatr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

usatr(31)

Eğitimci / Ankara

Alt 29-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İşletme sahipleri abartı absürt tasarım istemiyor sade tasarım istediler.Görsel tasarım konusunda uzman değilim sadece önerilerinizi almak istedim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Son iki afiş hiç iyi değil, diğerlerinde de font seçimi değişebilir..
Bu mesajdan alıntı yap
Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2009 #3
font secımıne bende katılyıorum baya kotu font. bıde afıslerdekı resımler cok ıddalı resımler zaten bıde ustune brush veya bı effeckt kullanmana gerek yok resmı sadelestırıcek duzgun fontlarla ıyı renklerı bırlestırmelısın. ara bantlar cekebılırsın yazılarla resmı ayrı tutmak ıcın veya resımlerın tamamını kullancagına belırlı bı kısımlarını kesıp fontla butunlestırme yapabılırsın. kolay gelsın
Bu mesajdan alıntı yap
yasino isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasino

Grafiker / Adıyaman

Alt 02-10-2009 #4
1, ve 3, yani osman ve nil çekimleri mükemmel hele nilin bide tüm yazı karakterleri aynı vurgulanmak istenen bişi yok gibi kimilerindede yaz ıve zemin birbirini yutmuş ve son iki tane berbat denebilecek nitelikte ben aslen fotoğrafçıyım birazda ona dayanarak yorum yapma gereği duydum bide adfam beyaz takın elbise giymiş en azından arka zemini biraz daha tonunu farklı yapabilirdin birbirinden ayırmak için kolay gelsin başarılar
Bu mesajdan alıntı yap
decavuj isimli Üye şimdilik offline konumundadır

decavuj

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2009 #5
Pek bişeye benzememiş arkadaş. üzerinde biraz daha çalışsan daha iyi olurmuş sanki? son 2 tanesi gerçekten rezalet.
Bu mesajdan alıntı yap

usatr(31)

Eğitimci / Ankara

Alt 02-10-2009 #6
Son iki afiş hiç iyi değil, diğerlerinde de font seçimi değişebilir..

Font society logosunda kullanılmış işletme sahibi tüm yazılarda bu fontu kullan dedi onun için tüm yazılarda bu fontu kullandım.Club sahibi de en çok son iki afişi beğendi.Afiş olarak basıldı.

font secımıne bende katılyıorum baya kotu font. bıde afıslerdekı resımler cok ıddalı resımler zaten bıde ustune brush veya bı effeckt kullanmana gerek yok resmı sadelestırıcek duzgun fontlarla ıyı renklerı bırlestırmelısın. ara bantlar cekebılırsın yazılarla resmı ayrı tutmak ıcın veya resımlerın tamamını kullancagına belırlı bı kısımlarını kesıp fontla butunlestırme yapabılırsın. kolay gelsın
Bana söylenen sahne alacak kişinin adı clubun adı ve telefonun numrası büyük ve okunaklı şekilde yazılsın buna göre büyük puntalar ile yazdım.

1, ve 3, yani osman ve nil çekimleri mükemmel hele nilin bide tüm yazı karakterleri aynı vurgulanmak istenen bişi yok gibi kimilerindede yaz ıve zemin birbirini yutmuş ve son iki tane berbat denebilecek nitelikte ben aslen fotoğrafçıyım birazda ona dayanarak yorum yapma gereği duydum bide adfam beyaz takın elbise giymiş en azından arka zemini biraz daha tonunu farklı yapabilirdin birbirinden ayırmak için kolay gelsin başarılar

Eyvallah yasin önerin için çok sağol.Zevkler ve renkler tartşılmaz ama berbat olmuş biraz eleştiri sınırlarını geçiyor.

Pek bişeye benzememiş arkadaş. üzerinde biraz daha çalışsan daha iyi olurmuş sanki? son 2 tanesi gerçekten rezalet.
Sana da eyvallah.Ben öneri istedim.
Bu mesajdan alıntı yap
aytekeli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aytekeli

Yrd. Grafiker / Kayseri

Alt 03-10-2009 #7
bencede font secımlerınde bıraz daha ozen gosterırsen ıstedıgın calısmayı daha net bır sekılde elde edebılırsın başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
minerva00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minerva00(26)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-10-2009 #8
Bu işverenleri alınlarından öpmek lazım. :kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap

usatr(31)

Eğitimci / Ankara

Alt 04-10-2009 #9
bencede font secımlerınde bıraz daha ozen gosterırsen ıstedıgın calısmayı daha net bır sekılde elde edebılırsın başarılar...
Sağolsın daha öncede yazdığım gibi işletme sahibleri tüm yazılarda logosunda ki yazı fontunu kullanmamı istedi.

Bu işverenleri alınlarından öpmek lazım. :kiss1:
Sebeb
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 04-10-2009 #10
Sitede bir de yorum nasıl yazılır diye bir başlık açmak gerek bence. Hiçbir şeye benzememiş, rezalet türü yorumların nasıl bir yapıcılığı olucak orasını anlamış değilim.Arkadaş hem de birden fazla çalışmasını paylaşmış. Üzerine de öneriler bekliyorum diye eklemiş. Biraz insaflı olmak lazım bence. Son ikisini sanırım biraz daha sanatsal olsun diye yaptınız. Bence ilk üçü güzel. Ama diğer arkadaşlarımın da dediği gibi yazı fontlarını değiştirmeyi denemekte fayda var. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Paylaşıma devam.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları