gece gece bir çalışma...

Deneme Çalışmalar - gece gece bir çalışma... Sponsorlu Bağlantılar Daha çok yeniyim kendimi geliştirmek için uğraşıyorum, her türlü yoruma açığım arkadaşlar....

gece gece bir çalışma...
singleiron isimli Üye şimdilik offline konumundadır

singleiron

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Dosya16

gece gece bir çalışma...

Alt 14-07-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Daha çok yeniyim kendimi geliştirmek için uğraşıyorum, her türlü yoruma açığım arkadaşlar.
gece gece bir çalışma...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 14-07-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-07-2010 #3
Tasarımda bevel embossla bir yere varamazsın fakat, yeni olmana rağmen iyi bir çalışma olmuş. Tutorialleri (uygulamalı dersler) takip etmen gelecekte iyi işleri yapmanı sağlayabilir. Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

singleiron

Alt 14-07-2010 #4
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır.
Gözden kaçırmışım heralde teşekkürler uyarı için.
Bu mesajdan alıntı yap

singleiron

Alt 14-07-2010 #5
Tasarımda bevel embossla bir yere varamazsın fakat, yeni olmana rağmen iyi bir çalışma olmuş. Tutorialleri (uygulamalı dersler) takip etmen gelecekte iyi işleri yapmanı sağlayabilir. Kolay gelsin.
teşekkürler öneriniz için.
Bu mesajdan alıntı yap
dark_shu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dark_shu

Grafiker / Osmaniye

Alt 18-07-2010 #6
kardeş sen dark bir çalışma yapmaya çalışmışsın anladığım kadarıyla ama bevel emboos ile olmaz bu iş. olursada highlight ve shadow renklerinide siyaha yakın bir renk secmen gerekir. birde depth i biraz düşürmen lazım. hala çalışmanın orjinali elindeyse bunları uygula ve bir bak derim gece gece bir çalışma...
Bu mesajdan alıntı yap