Gecen yildan kalan ve bugun biten Photoshop calismam.

Serbest Çalışmalar - Gecen yildan kalan ve bugun biten Photoshop calismam. Sponsorlu Bağlantılar vakit ayirip anca bugun bitirebildigim eglenceli calismam. paylasmak istedim. kolaygelsin....

soyluturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soyluturk(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

vakit ayirip anca bugun bitirebildigim eglenceli calismam. paylasmak istedim. kolaygelsin.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

nosradamus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

nosradamus

Grafiker / Ankara

Alt 03-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yine de çok fazla zaman harcamışsın gibi durmuyor çalışma Gecen yildan kalan ve bugun biten Photoshop calismam.Gecen yildan kalan ve bugun biten Photoshop calismam. emeğine sağlık, hoş çalışma olmuş...
Bu mesajdan alıntı yap
soyluturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soyluturk(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2009 #3
Yine de çok fazla zaman harcamışsın gibi durmuyor çalışma Gecen yildan kalan ve bugun biten Photoshop calismam.Gecen yildan kalan ve bugun biten Photoshop calismam. emeğine sağlık, hoş çalışma olmuş...
zaten cok zaman harcanmadi. sadece yarim kalmisti. ancak tamamlayabildim...
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 03-10-2009 #4
Anlatmak istediği bişey var mı merak ettim.Paylaşırsan sevinirm, çalışma da güzel Gecen yildan kalan ve bugun biten Photoshop calismam.
Bu mesajdan alıntı yap