Geleceğim hakkında yardım

Kantin - Geleceğim hakkında yardım ...

chrorumlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chrorumlu

Hiç Biri / Çorum

Alt 05-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Suan 12 yaşındayım ama şimdiden html ve css ye hakimim büyüyünce web tasarimci olmak istiyorum hangi Liselere gitmeliyim bunun için, okulu bitirdikten sonra ne kadar kazanırim sitede biraz araştırdım çelişkilere düştüm biraz yardım eder misiniz abiler ablalarim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dogukanbtl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dogukanbtl

Grafiker / İstanbul

Alt 05-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
HTML ve CSS`e hakimsen HTML5 ve CSS3`ü incelemeye başla yaşın daha küçük ama şimdiden başlaman seni bir adım öne götürecektir.Lise olarak illaki lisede Bilişim bölümü vardır ilgili bölüme gidebilirsin ama okullarda temel öğretilir sen kendini geliştirmen gerekir her zaman.Okul bittikten sonra kazanıp kazanmaman sana bağlı eğer kendini gerçekten geliştirir düzgün projeler yapabilirsen ona göre yüksek bir ücret alırsın.Yani o zamana kadar çok vaktin var sadece html ve css de takılıp kalma yazılım dillerine yönel PHP,ASP.NET vs bunlardan birini seç onun üzerinde durarak ilerle 3,5 dili yarım yamalak bileceğine 1 dili profesyonel şekilde öğrenirsen ortaya güzel projeler çıkar.
Bu mesajdan alıntı yap
chrorumlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

chrorumlu

Hiç Biri / Çorum

Alt 06-10-2015 #3
Okuldan sonra her zaman uğraşıyorum, 2 ücretli iş yaptım şimdiye kadar ama genellikle ücretsiz yapıyorum photoshopada çok hakimim tasarım işleride yapıyorum..
Bu mesajdan alıntı yap