Geleceğimizin Umutları... -1

Organik Tarım Grafik Tasarım Yarışması - Geleceğimizin Umutları... -1 ...

encin78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

encin78

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2010 #3
Başarılar dilerim...
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 18-02-2010 #4
Başarılar diliyorum.

encin78

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2010 #5
teşekkürler...
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 18-02-2010 #6
Öncelikle düşüncenizden ve emeğinizden dolayı sizi kutluyorum. Çalışmalara yorum yapmamayı tercih ediyordum; ancak aklıma bir şey takıldı, paylaşmak istedim müsaadenizle. "organik ürünler yiyelim" ifadesinde bir anlam bozukluğu var gibi geldi bana. Zira, bize yememiz için "organik ürünler sunulmadan" (ki bunu sunacak olan öncelikle TOPRAK, daha sonra çiftçilerdir) "organik ürünler yememiz" beklenebilir mi? Geleceğimizin Umutları... -1 Tekrar emeğinize sağlık, başarılar dilerim. Saygılarımla. :angel:
tulips isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tulips

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2010 #7
Ben de size başarılar diliyorum,bende yorum yapmayacaktım aslında,ama child-play'in yorumunu görünce dayanamadımGeleceğimizin Umutları... -1çünkü benim de gözüme takılan yer,üstteki yazılar,sanırım orada bir anlatım bozukluğu var.Şöyle olmalıydı bence,
"Bazı kimyasallara maruz kalındığında(virgül)kalıcı ve geri dönül(e)meyen hasarlar doğurabilmektedir yerine (doğabilmektedir) olmalıydı..tekrardan başarılar

encin78

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2010 #8
Evet çok mantıklı. Fakat bizim burdaki hedef kitlemiz tüketiciler, biz tüketicileri organik tarımın faydalarını ve ya organik olmayan tarımın önce insanlar sonrada eko sistem üzerindeki geridönüşümü olmayan zararların anlatabilirsek insanların organik besinlere yöneleceğini düşünüyorum. Organik ürüne talep artarsa buna bağlı olarak organik tarımada talep artar.

encin78

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2010 #9
evet yazıda anlatım bozukluğu varmış. bende şimdi farkettim. Dikkatiniz için teşekkür ederim. Cümleler üzerinde biraz daha çalışmalıyım!..