Gelincik Organize (poster)

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Gelincik Organize (poster) ...

damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Almanya'da faliyet gösteren düğün ve eğlence organizasyonu yapan firmaya yaptığım poster tasarımı.
Not:Bu iş çok yoğun olduğum zamanda acil gelen bir işti katkılarından dolayı Yunus Parlar'a çok çok teşekkür ediyorum.(dijital baskı ile basılmıştır)
Şimdiden eleştirileriniz için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

arvaly isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arvaly

Grafiker / Elazığ

Alt 19-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoş bir çalışma ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 19-06-2009 #3
Ben biraz karışık buldum canım. Yazı fontunu biraz daha okunabilir kılabilirsin. Ayrıca slogan yazı renginide daha okunaklı yapabilirsin. Sloganıda görselden biraz daha aşağıya çekersen süpersin Gelincik Organize (poster) emeğine sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2009 #4
hoş bir çalışma ellerinize sağlık.
Beğenmenize sevindim teşekkürler...Gelincik Organize (poster)

Ben biraz karışık buldum canım. Yazı fontunu biraz daha okunabilir kılabilirsin. Ayrıca slogan yazı renginide daha okunaklı yapabilirsin. Sloganıda görselden biraz daha aşağıya çekersen süpersin Gelincik Organize (poster) emeğine sağlık.
Aslında üzerinde daha ayrıntılı çalışabilirdim.Son dakikaya sıkışan bir iş.Font seçimi sevgili Yunus'a ait.Bende onun seçtiği bu fontu çok beğendim ama beğeni kişiye göre değişebiliyorGelincik Organize (poster)
Sloganın altın renginde olması müşterimin özellikle isteği olduğu için ben pek müdehale edemedim...
İlgine,önerine,yorumuna çok çok teşekkürler canım :kiss1:
Bu mesajdan alıntı yap
wwaslıww isimli Üye şimdilik offline konumundadır

wwaslıww

Öğrenci (Diğer) / Çankırı

Alt 19-06-2009 #5
yazı fontu biraz daha sade olabilirdi ama yinede çok hoş olmuş eline sağlık Damla'cım
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 19-06-2009 #6
Bende onun seçtiği bu fontu çok beğendim ama beğeni kişiye göre değişebiliyorGelincik Organize (poster)
:
Beğeni fikrine göre değil etik olanına yorumda bulundum! Okunma açıntısından etiğini tartışmalıyız. Beğeni 3. şahsın ilk etapta işi değildir. En başta tasarlayan ve müşterinin işidir Gelincik Organize (poster)
Bu mesajdan alıntı yap

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2009 #7
yazı fontu biraz daha sade olabilirdi ama yinede çok hoş olmuş eline sağlık Damla'cım
Teşekkür ederim canım

Beğeni fikrine göre değil etik olanına yorumda bulundum! Okunma açıntısından etiğini tartışmalıyız. Beğeni 3. şahsın ilk etapta işi değildir. En başta tasarlayan ve müşterinin işidir Gelincik Organize (poster)
Asıl beğeni 3.şahsın işidir amacımız 3.şahsı etkilemek.Onlara beğendirmek.Ben yoruma açılan konulara tasarımcı kimliğimle değil hedef kitlenin gözü ile yorum yapıyorum.
Ohalde tasarımcı tasarladı,müşteri memnun iş basıldı,asıldı sorun yok :wink:
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2009 #8
Elllerine sağlık Damla'cım. Çalışma benden sonra bir hayli değişmiş... Gelincik Organize (poster) Kullanılan görsel yerinde olmuş. Müşteri isteğinin bolca olduğu, seninde müşteriye izah edipte sıkınlar çektiğin bir çalışmaydı. Bu sebeple eleştirmemiz gereken artık müşteri oldu sanki? Gelincik Organize (poster) "Font okunmuyor" diyen arkadaşlara ben pek katılmıyorum bu arada... Yazı denildiği gibi 4 5 mm daha aşağıda durmak istiyor... Ayrıca solda ki kalp vektörü de yersiz. Müşteri eleştirilerim bunlar.. Gelincik Organize (poster) Ben ayrıca beğeninin 3. kişiler tarafından yapıldığını bilenler ve görenler arasındayım. Çünkü çalışma 3. kişiller için yapılmaktadır...
Bu mesajdan alıntı yap

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 19-06-2009 #9
Beğeni 3. şahsın ilk etapta işi değildir. En başta tasarlayan ve müşterinin işidir Gelincik Organize (poster)
Gelincik Organize (poster) "Font okunmuyor" diyen arkadaşlara ben pek katılmıyorum bu arada... Ben ayrıca beğeninin 3. kişiler tarafından yapıldığını bilenler ve görenler arasındayım. Çünkü çalışma 3. kişiller için yapılmaktadır...
...ilk etapta
En başta tasarlayan ve müşterinin işidir,
Kullandığım kelimelere dikkat etmiyorsunuz. Cımbızla ortadan bir kelime alırsanız her anlamda şekillenir.

Asıl beğeni 3.şahsın işidir amacımız 3.şahsı etkilemek.Onlara beğendirmek.Ben yoruma açılan konulara tasarımcı kimliğimle değil hedef kitlenin gözü ile yorum yapıyorum.
Ohalde tasarımcı tasarladı,müşteri memnun iş basıldı,asıldı sorun yok :wink:
Ben 3. şahıs bizim işimiz demedim. İlk etapta müşteriye çalışmayı beğendiremezsek o çalışmayı amacına sokamayız. Bu durumda ilk işimiz ne kendimiz ve müşteri...
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2009 #10
Kullandığım kelimelere dikkat etmiyorsunuz. Cımbızla ortadan bir kelime alırsanız her anlamda şekillenir.

Ben 3. şahıs bizim işimiz demedim. İlk etapta müşteriye çalışmayı beğendiremezsek o çalışmayı amacına sokamayız. Bu durumda ilk işimiz ne kendimiz ve müşteri...
Bu olayın etabı, başı sonu yok ki. Amaç bellidir. Yapılan çalışma 3. kişiler için yapılır... Maalesef Her müşteri de bir olmuyor. Senin bu konuda daha iyi deneyimlerin olduğunuun düşünüyorum. Bu konuda dert yakınanlardan biri olarak....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları