gelinlik kataloğu çalışmam

Serbest Çalışmalar - gelinlik kataloğu çalışmam Sponsorlu Bağlantılar yaptığımm gelinlik kataloğu tasarımı. İş bu şekilde basıldı zaten ama fikirlerinizi almak istiyorum.....

charisma01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

charisma01

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yaptığımm gelinlik kataloğu tasarımı. İş bu şekilde basıldı zaten ama fikirlerinizi almak istiyorum..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sadece 4 adet resimden oluşan bi işin neresine yorum yapılabilir ki... açıkçası ben yorum yapılabilecek bi tasarım göremiyorum karşımda... devamı var da ben mi eksik görüyorum işi anlayamadım...
Bu mesajdan alıntı yap
charisma01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

charisma01

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2008 #3
kastettiğim sadece resimler değil gelinlik kataloğunda nasıl bir şey bekliyorsun ki zaten ?
anlatmak istediğim sadece tasarım kısmı da değil burda kullanılan arka fon vs.. de çalışmaya dahil genel görüntüyü kastettim gelinlik kataloğu çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
:::AmbrosiA::: isimli Üye şimdilik offline konumundadır

:::AmbrosiA:::(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-04-2008 #4
kastettiğim sadece resimler değil gelinlik kataloğunda nasıl bir şey bekliyorsun ki zaten ?
anlatmak istediğim sadece tasarım kısmı da değil burda kullanılan arka fon vs.. de çalışmaya dahil genel görüntüyü kastettim gelinlik kataloğu çalışmam
ben kapak sayfasınıda buraya eklemeni tercih ederdim... böylece en azından tasarımının her hali ile yorumlanabilirdi... ayrıca arka fonuna gelince... zaten resmi küçük eklemişsin bişey belli olmuyo... resmi açmaya kalkınca açılmıyo hata veriyo... dediğin arka fonuda göremediğim için karşımdaki 4 adet resme yorum yapılması zor dedim...
Bu mesajdan alıntı yap
sevinc_s isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sevinc_s

Öğrenci (Grafik) / Kocaeli

Alt 21-04-2008 #5
ben kapak sayfasınıda buraya eklemeni tercih ederdim... böylece en azından tasarımının her hali ile yorumlanabilirdi... ayrıca arka fonuna gelince... zaten resmi küçük eklemişsin bişey belli olmuyo... resmi açmaya kalkınca açılmıyo hata veriyo... dediğin arka fonuda göremediğim için karşımdaki 4 adet resme yorum yapılması zor dedim...
ve 3 resim çok küçük görünüyo büyümüyor da.bide ortada bi tasarım yok sadece resimlerini koymuşsun olmuş bitmiş.bence sen katolog ne bi onu arastır
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
çalışmam, gelinlik, kataloğu