Gelişigüzel oynarken çıktı, yorumlarınıza açık...

Deneme Çalışmalar - Gelişigüzel oynarken çıktı, yorumlarınıza açık... Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar selamlar. Aşağıda verdiğim ilk resim orjinal hali ile Photoshop CS3 de bulunan bir resim. PS tutoriallara bakarak oynarken ikinci resimdeki gibi bişiler çıktı. Aslında başlarken birşey amaçlamıyor, ...

Hamington isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hamington

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar selamlar.

Aşağıda verdiğim ilk resim orjinal hali ile Photoshop CS3 de bulunan bir resim. PS tutoriallara bakarak oynarken ikinci resimdeki gibi bişiler çıktı.

Aslında başlarken birşey amaçlamıyor, sadece izlediğim tutorial'lardaki teknikleri pratik etmeye çalışıyordum.

Tamamen amatör ve gelişigüzel bir çalışma ama yine de yorumlarınızı almak istedim..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

uags isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uags

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer vectör çalışmasını sen bir resimden kendin yaptıysan gerçekten vectörel olarak başarılı ama hazır ise normal bir atasarım olmuş eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Hamington

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-03-2010 #3
Vektör derken... 1. resim olduğu gibi vardı.... bunu üzerinde oynayarak 2. resmi oluşturdum...

Yani ... 2. resmi tamamen ben yaptım.... ama 1. resimden alarak...

Vektörden kasıt nedir bilmiyorum... Teknik bir anlatım.. Kusura bakmayın... o kadar konudan bihaberim anlayın Gelişigüzel oynarken çıktı, yorumlarınıza açık...

Nice amatör bir kullanıcı olduğumun garantisidir Gelişigüzel oynarken çıktı, yorumlarınıza açık...
Bu mesajdan alıntı yap

Hamington

Hiç Biri / İstanbul

Alt 06-03-2010 #4
Açıkçası artısıyla eksisiyle belli bir miktar tatminkar yorum alacağımı sanıyordum ancak bu kadar yorumsuz da kalmasını hiç tahmin etmiyordum...
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 07-03-2010 #5
Neden yorum alamadığınızın cevabı 2 numaralı mesajınızda gizli.
Hazır bir vektör kullanılarak birşeyler yapılmış.Yani bir üretkenlik yok.Kendinizden birşeyler katmamışsınız.Sebep bu olabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
detaycı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

detaycı

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 07-03-2010 #6
fenadegil bence ama perspektıfe dikkat etmelisin eller daha önde oldugu için daha net olmalıydı
Bu mesajdan alıntı yap
lucasgursaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lucasgursaka

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 07-03-2010 #7
üzgünüm ama Gelişigüzel oynarken çıktı, yorumlarınıza açık... ilgimi çekmedi başarısız Gelişigüzel oynarken çıktı, yorumlarınıza açık...
Bu mesajdan alıntı yap