gemi yat izolasyonu için logo çalışması

Logo Tasarımları - gemi yat izolasyonu için logo çalışması Sponsorlu Bağlantılar umarım beğenirsiniz müşterimiz çok beğendi...

gulsuna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsuna

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

gemi yat  izolasyonu için logo çalışması
umarım beğenirsiniz müşterimiz çok beğendi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

jamesbont isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jamesbont

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 01-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel çalışma olmuş gemi yat  izolasyonu için logo çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
sheker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sheker

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2008 #3
başarılı bi çalışma bence ben beğendim ama sanki renkler daha mı canlı olsaydı gemi yat  izolasyonu için logo çalışması çok biliosan sen yap dicen gemi yat  izolasyonu için logo çalışması ama gerçekten başarılı bi çalışma olmuş tebrik ederim
Bu mesajdan alıntı yap

gulsuna

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2008 #4
başarılı bi çalışma bence ben beğendim ama sanki renkler daha mı canlı olsaydı gemi yat  izolasyonu için logo çalışması çok biliosan sen yap dicen gemi yat  izolasyonu için logo çalışması ama gerçekten başarılı bi çalışma olmuş tebrik ederim
Est.gemi yat  izolasyonu için logo çalışması renkler CMYK aslında evt burda daha soluk çıkmış yorumların için teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-09-2008 #5
müşteri beğendiğine göre bizdemi beğenelimgemi yat  izolasyonu için logo çalışması
İllaki eleştiri olsun diye yazmıyorum ama şuan müşteriniz olmadığıma seviniyorumgemi yat  izolasyonu için logo çalışması) Olmamış..Renk seçimi, register, çapanın durumu, logodaki İzolasyonu çekiştirmen...
üstünde daha değişik sunumla daha güzel yapılabilir..örneğin sadece çapayla..sadece gemiyle..ama beğenmişler..
Bu mesajdan alıntı yap
grafikeri-m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikeri-m

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2008 #6
BENDE creedwar a katılıyorum çok mat soluk duruyo aslında çalışma güzel olabilit ama renk seçimleri kötü ama beğenmişler..
Bu mesajdan alıntı yap

gulsuna

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2008 #7
müşteri beğendiğine göre bizdemi beğenelimgemi yat  izolasyonu için logo çalışması
İllaki eleştiri olsun diye yazmıyorum ama şuan müşteriniz olmadığıma seviniyorumgemi yat  izolasyonu için logo çalışması) Olmamış..Renk seçimi, register, çapanın durumu, logodaki İzolasyonu çekiştirmen...
üstünde daha değişik sunumla daha güzel yapılabilir..örneğin sadece çapayla..sadece gemiyle..ama beğenmişler..
açıkcası senin gibi müşterilerim de yok değil yani gemi yat  izolasyonu için logo çalışmasıDgemi yat  izolasyonu için logo çalışması
yorumların için teşekkürler ama tasarım sadece kendi beğenilerini yapmak demek değil hitap ettiğin kişiye yönelmektir bir anlamda
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-09-2008 #8
açıkcası senin gibi müşterilerim de yok değil yani gemi yat  izolasyonu için logo çalışmasıDgemi yat  izolasyonu için logo çalışması
yorumların için teşekkürler ama tasarım sadece kendi beğenilerini yapmak demek değil hitap ettiğin kişiye yönelmektir bir anlamda
En azından benim gibi göze hitap eden yaratıcılıkla sonuca ulaştıran duyarlı müşterilerin olduğuna sevindimgemi yat  izolasyonu için logo çalışması)
tasarım konusundaki düşüncene kesinlile katılmıyorum..Adı üstünde tasarım! yönlendirme değilgemi yat  izolasyonu için logo çalışması
ozaman konu başlığınıda değiştirelim ''gemi yat izolasyonu için logo çalışması için yönlendirme''
kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

gulsuna

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2008 #9
dikkat ediyorum genelde insanların moralini bozmak için yoğun çaba harcıyosun insanın ağzından hiçmi güzel bişey çıkmaz ya özellikle mi yapıyosun artı söyleyiş tarzın da çok kaba daha kibar olmalısın
Bu mesajdan alıntı yap
mavideniz47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mavideniz47(30)

Grafiker / Ankara

Alt 01-09-2008 #10
Bence güzel bir çalışma .tasarım güsel olmuş ama renklere biraz daha dikkat etsen daha iyi olurrr.iyi çalışmalar....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismasi, Çalışması, gemi, icin, izolasyonu, logo, yat