genç kalıp ürün kataloğu kapak çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - genç kalıp ürün kataloğu kapak çalışması ...

delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 10-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Genç Kalıp deyince benim ilk aklıma gelen bir sanayi kuruluşu geldi.Ama kapağa bakınca öyle algılanmıyor.Biraz açıklayıcı bilgi yazarsanız faydalı olacağını düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
delikarga isimli Üye şimdilik offline konumundadır

delikarga

Grafiker / İzmir

Alt 10-11-2009 #3
Genç Kalıp deyince benim ilk aklıma gelen bir sanayi kuruluşu geldi.Ama kapağa bakınca öyle algılanmıyor.Biraz açıklayıcı bilgi yazarsanız faydalı olacağını düşünüyorum.
Firma saç ve plastik kalıplar üretmekte. Aynı sektörden müşterilerine benzer kalıpları ürettikleri için pek fazla ürün görseli kullanılamıyor. İstenen ürüne göre özel üretim yapıyorlar. binlerce ürün için kalıp yapıyorlar ancak kimi küçük bir parçası kimi hiç gözükmeyen bir aksam olabiliyor. Bende hizmet verdikleri sektörün ürünlerinden yola çıktım. Fikir verirseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 10-11-2009 #4
Çok fazla ürün kullanmışsınız.
Örnek ;
Bir mobilya fabrikası katalog kapağına bütün ürünlerini yığıyor mu? hayır.

Bence imalathanenin güzel bir fotoğrafı ile bir iki ürün fotoğrafını kolajlayıp öyle kullanın.
Bu mesajdan alıntı yap