Genel bir soru..Yardım Lütfen..

Flash - Genel bir soru..Yardım Lütfen.. ...

mssy35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mssy35

Öğrenci (Grafik) / Diyarbakır

ünlem

Alt 22-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ya arkadaşlar öncelikle s.a aslında bu konu buranın olmayabilir ama admin ark.lardan özür dileyerek başlıyorum...Şimdi ben flashtan çok amatörce bir site hazırladım...ve bu siteyi bir domaine atmak istiyorum deneme amaçlı yani...hiç wep ağında sitem olmadı :S xD xDişte bunu dnmk istiyorum...sadece flash kulandım flashı..bildiğim kadarıyla ilk önce bedava hosting bulmam lazım.. diyelimki buldum..bu siteyi direk hhosta atınca site olacakmı yani???
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fullflash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fullflash

Eğitimci / İstanbul

Alt 22-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
evvela flash ile proje tamamlandıktan sonra file menüsünden publish setting sekmesini tıklayalım burada acılan panelde birinci ve ikinci kutucukları yani flash ve html secelim daha sonra Üsteki HTML tıklayalım burada HTML içerisinde nası görünmesini istiyorsak ayarlıyalım ve alta bulunan Publish ve sonra OK tuşlarına basalım. Burada Flash sizin icin bir html oluşturacaktır swf ile birlikte iş bu swf ve html hostunuza koyduktan sonra siteniz yayında demektir. Şunuda unutmalayım oluşturulan html'in ismini index.html olarak değiştirmek gerekir.

Daha fazlası için google search'e flash publish settings yazarsanız dtaylı uygulamlarıda göreceksisizdir...
Bu mesajdan alıntı yap

mssy35

Alt 22-01-2011 #3
Çok tşkr ediyorum....
Bu mesajdan alıntı yap

mssy35

Alt 23-01-2011 #4
Bedava host sitesi öneren varmı...??
bnm bilidğim bu var :000webhost.com
bunuda bi türlü yapamdımm yardım lütfen...
Bu mesajdan alıntı yap