Geniş format yazıcıyla ilgili yardım.

Dijital makineler - Geniş format yazıcıyla ilgili yardım. Sponsorlu Bağlantılar değerli site sakinleri sizlere bir sorum olacaktı,bu geniş format yazıcılarda dış mekan baskıları için solvent mürekkep kullanma şansımız varmı ? varsa hangi marka ve modeldir acaba? malum bunların ...

photodesigner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

photodesigner(34)

Grafiker / Adana

Alt 09-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

değerli site sakinleri sizlere bir sorum olacaktı,bu geniş format yazıcılarda dış mekan baskıları için solvent mürekkep kullanma şansımız varmı ? varsa hangi marka ve modeldir acaba? malum bunların uygun fiyatlı olanları var...mesela epson stylus pro 9600 de kullanma şansımız varmı bu konuda bana yardımcı olursanız sizlere duacı olurum,sağlıcakla kalın...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bahadır-canon isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bahadır-canon

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
tek kelime ile malesef...
Bu mesajdan alıntı yap
acababunebababe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

acababunebababe

Baskıcı / Yurtdışı

Alt 09-10-2009 #3
içmekan ve dışmekan makineler (bunları subazlı ve solvent mürekkep kullanan makineler olarakta ayırabiliriz) birbirlerinin yaptığı işi yapamazlar. Nedeni ise makinelerin sistemleri ve baskı kafaları kullandıkları mürekkep çeşidine göre tasarlanır. İçmekan bir makineye solvent mürekkep koyarsanız, bu mürekkep kafalardan geçmeyeceği gibi içindeki solvent sebebiyle makinenin iç aksamlarına da zarar verir.
Bu mesajdan alıntı yap
photodesigner isimli Üye şimdilik offline konumundadır

photodesigner(34)

Grafiker / Adana

Alt 10-10-2009 #4
cevaplarınız için çok teşekkür ederim...:sadsmile: bir başka bahara artık ....
Bu mesajdan alıntı yap
fotobardak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotobardak(97)

Baskıcı / Bursa

Alt 14-11-2010 #5
eko solventi araştır baskı sistemleri uygun pioze tekniği nasıl olsa
Bu mesajdan alıntı yap