Geometri fasikül dergisi yazdırmak istiyorum - Türkiye Geneli

Freelancer Çalışan Arayanlar - Geometri fasikül dergisi yazdırmak istiyorum - Türkiye Geneli ...

matematikci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matematikci

Webmaster / İzmir

Alt 09-05-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Geometri fasikül dergisi yazdırmak istiyorum

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Corel dram,quarkexpress,

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Geometri fasikül dergisi yazdırmak istiyorum.ilgilenen olursa teşekkür ederim...

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-05-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Geometri fasikül dergisi yazdırmak istiyorum - Türkiye GeneliGeometri fasikül dergisi yazdırmak istiyorum - Türkiye GeneliGeometri fasikül dergisi yazdırmak istiyorum - Türkiye GeneliGeometri fasikül dergisi yazdırmak istiyorum - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
J.Maharaja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

J.Maharaja

Grafiker / İstanbul

Alt 16-05-2016 #3
Size bir sayfa örnek yaptım, beğenmediğiniz bir unsur oldu diye diğer maillerime cevap dahi verme tenezüülünde bulunmadınız. Bari birlikte çalışamayacağız hakkınızı helal edin deseydiniz. Boşu boşuna zamanımı ve emeğimi çaldınız hakkımı haram ediyorum!
Bu mesajdan alıntı yap