Geometri Kitabı Yazdırılacak-Soru Bankası - Türkiye Geneli

İş Veren İlanları - Geometri Kitabı Yazdırılacak-Soru Bankası - Türkiye Geneli ...

geocuali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

geocuali

Eğitimci / Çorum

Alt 15-08-2018 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Geometri Kitabı Yazdırılacak-Soru Bankası

Program/Seviye: Geometri kitabı yazdırılacak.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Daha önce geometri ders kitabı yazmış olmak tercih sebebi olacak.
Geometri sorularını çok özenle yazabilecek olanlardan cevap bekliyorum.Bu işi daha önce yapmış olan yada ilk kez çok kaliteli yapabilirim diyenlerden ayrıntıları daha sonra konuşmak üzere cevap bekliyorum.Ben her gün 5-20 civarı soru yazıyorum.Yazdıkça ileteceğim soruları.Şu an elimde 300-400 civarı soru var.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 19-08-2018 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Geometri Kitabı Yazdırılacak-Soru Bankası - Türkiye GeneliGeometri Kitabı Yazdırılacak-Soru Bankası - Türkiye GeneliGeometri Kitabı Yazdırılacak-Soru Bankası - Türkiye GeneliGeometri Kitabı Yazdırılacak-Soru Bankası - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
geocuali isimli Üye şimdilik offline konumundadır

geocuali

Eğitimci / Çorum

Anlaşma yapılmıştır.

Alt 14-09-2018 #3
Geometri Kitabı Yazdırılacak-Soru Bankası

Program/Seviye: Geometri kitabı yazdırılacak.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Daha önce geometri ders kitabı yazmış olmak tercih sebebi olacak.
Geometri sorularını çok özenle yazabilecek olanlardan cevap bekliyorum.Bu işi daha önce yapmış olan yada ilk kez çok kaliteli yapabilirim diyenlerden ayrıntıları daha sonra konuşmak üzere cevap bekliyorum.Ben her gün 5-20 civarı soru yazıyorum.Yazdıkça ileteceğim soruları.Şu an elimde 300-400 civarı soru var.

E-posta:
Buradan bir grafikerle anlaşma yapılmıştır.
İlgi gösteren tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.Ayrıca site ekibine de çok teşekkür ediyorum.Sayelerinde aradığım arkadaşı kolayca bulabildim.
Bu mesajdan alıntı yap