Geometri Soru Çizimi - Yardım

Illustrator - Geometri Soru Çizimi - Yardım ...

SirCoitus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SirCoitus

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 31-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba sevgili abiler, ablalar, beyler, bayanlar;

Ben tıp fakültesi öğrencisi Talha Çakır, okulun yanında InDesign ile dizgi (iyi derecede) ve Illustrator ile vektörel çizim (başlangıç) yapıyorum. Ve aynı zamanda geometri özel dersi veriyorum Geometri Soru Çizimi - Yardım Geometri notlarımı yavaştan bilgisayar ortamına geçirmeye başlamayı düşünüyorum. Sizin deneyimlerinize ihtiyaç duyduğum nokta ise burada başlıyor Geometri Soru Çizimi - Yardım

Forumun ilan bölümüne göz attığımda bu konuda deneyimli bir çok kişiye rastladım -deneyimli arkadaşlar lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz Geometri Soru Çizimi - Yardım -. Lafı fazla uzatmadan konuya gelmem gerekirse;
- Siz soruları -Illustrator kullananlar için- Illustrator'da nasıl çiziyorsunuz?
- Sürekli kullandığınız şekilleri nasıl kaydettiniz ve nasıl çağrıyorsunuz?
- Geometri sorularındaki açıortay, kenarortay, yükseklik gibi yardımcı elemanların şekillerini nasıl çiziyorsunuz?
- Son olarak rica etsem bir proje üstünde çalışırken kısa da olsa video kaydı yapıp gönderir misiniz?

Şimdiden teşekkürler... Geometri Soru Çizimi - Yardım
Örnek bir geometri sorusu da yükledim Geometri Soru Çizimi - Yardım Geometri Soru Çizimi - Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

SirCoitus

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 03-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sanırım İllustrator ile soru çizimi yapan yok. Freehand ile geometri soru ve şekil dizgisi yapan arkadaşlardan rica etsem siz bir proje üzerinde çalışırken işinizi engellemeyecek şekilde kısa da olsa bir video kaydı yapıp gönderir misiniz? (Freehand bilmiyorum ama öğrenip, yöntemleriniz doğrultusunda kendimi geliştirmek istiyorum.) Şimdiden teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap

SirCoitus

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 13-09-2014 #3
Konu günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap