gerber accumark ders notları

Nakış Programları - gerber accumark ders notları ...

krem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krem

Baskıcı / İstanbul

Alt 14-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar çok acil olarak gerber accumark ders notları veya kulanım cd si lazım. Yardım ederseniz sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kerso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba kardesim, malesef elimde yok ve tahminimce ders notu bulman çok zor, google'da tutrial diye aratırsan, ingilizce eğitim seti vs bulabilrisin, birde youtube'da videolu analtımlar var ne sevie bilmioyrum ama işini görmesi lazım.. youtube'dan seyret gerber accumark ders notları
Bu mesajdan alıntı yap
ey2615643 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ey2615643

Desinatör / Gaziantep

Alt 07-07-2010 #3
kıymetli kardeşim ben de sds one a 52 a 52 programı için kullanım klavuzu arıyorum. ancak firmalar bildiğim kadarıyla yalnızca yardım menüsünü türkçeleştirip kullanım klavuzu veya ders notu vermiyorlar. ama ulaşabilirsen lütfen link buraya ekle. iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
kerso isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerso(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 25-09-2010 #4
hocam versiyon kac kullaniyorsunuz, birde ben amerikadayim ve dolayisi ile amerikan dnslerinden baglaniyor ve ariyorum, sonuc var, illegal paylasim yapamiyoruz fakat dns amerikadan yapip googledan ingilizce arama yaparsaniz sonuca ulasabilirsiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
accumark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

accumark

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-12-2012 #5
Accumark gerber programının son sürümü olan 8.5 programını türkçe olarak kullanmak istermisiniz? Programı daha önce hiç kullanmamış ama bu işin eğitimini almak isteyen arkadaşlar accumark gerber eğitim cd si bu konuda sizlerede yardımcı olacaktır. Program ve eğitim cd si hakkında bilgi almak isteyenler https://www.facebook.com/accumark.gerber adresinden iletişime geçebilirler.
Bu mesajdan alıntı yap
accumark isimli Üye şimdilik offline konumundadır

accumark

Eğitimci / İstanbul

Alt 11-08-2013 #6
Accumark gerber eğitim cd’leri piyasa çalışma teknikleri ile hazırlanmıştır.farklı kategorilerden oluşan eğitim cd’leri ölçü tablosundan başlayarak. Baz kalıp, model uygulama, serileme, model dosyası, sipariş dosyası ve pastal hazırlama sesli ve görüntülü olarak detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Eğitim seti ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.facebook.com/accumark.gerber
Bu mesajdan alıntı yap
tgbmnn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tgbmnn

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 20-09-2014 #7
merhaba bu programı elinde olan varsa allah rızası için benimle de paylaşabilir mi ?çok aradım ama hep viruslu veya kırık linkler cıktı lutfennnn yardımcı olunnn gerber accumark ders notları
Bu mesajdan alıntı yap