geri sayım sayacı lütfen

Flash - geri sayım sayacı lütfen Sponsorlu Bağlantılar ya lütfen çok acil ihitiyacım var animasyon yapmayı bilen arkadaşlar falan yapabilirse çok iyi olucak film çekioruzda filmin başına bir geri sayım sayacı koymayı düşünüyoruz bütün sitelere baktık ...

geri sayım sayacı lütfen

geri sayım sayacı lütfen

Alt 30-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ya lütfen çok acil ihitiyacım var animasyon yapmayı bilen arkadaşlar falan yapabilirse çok iyi olucak film çekioruzda filmin başına bir geri sayım sayacı koymayı düşünüyoruz bütün sitelere baktık istediğimiz sayacı bulamadım arkadaşlar filmin tamamlanmasına bir hafta kaldı bulamassam istediğimiz gibi yapamıycas filmi lütfen elinde olan varsa benimle paylaşırsa çok sevinirim ilginiz için şimdiden teşekkürler..geri sayım sayacı lütfen

işte arkadaşlar aradığım sayaç bu lütfen elinde olan varsa paylaşssın 10 dan geriye sayıcak hoşçakalın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 30-06-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
filmi hangi programda hazırlıyorsunuz bilmiyorum fakat "ulead video" programında hazır geri sayım sayacı var ordan faydalanabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-06-2008 #3
Sony Vegas ta da ayni özellik mevcuttu
Bu mesajdan alıntı yap
dizaynplus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynplus

Hiç Biri / Bursa

Alt 13-07-2008 #4
sanırım çok geç geldim ama onu en basit bi şekilde bidaki filminde yapmak istersen en basiti ile arkadaki gri bgyi After Effect programında döndürüceksin ve aynı programda enranda saniyerleri geri saydırıcaksın hemde çok basit bi program geri sayım sayacı lütfen gel gördüm mesajını fakat bidahaki filminde yaparsın.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
geri, saym, sayac, ltfen