Gestetner, Mücellit ve Maşalı Ustası

İş Arayan İlanları - Gestetner, Mücellit ve Maşalı Ustası ...

vip31856 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vip31856(27)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Dosya22

Alt 02-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

2002'de girdiğim matbaa sektöründe tam 8 sene hizmet verdim. Gestetner, Mücellit, Maşalı ustalığım ve Ehliyetim var. Tuzla İçmelerde İkamet etmekteyim. 8 Sene boyunca hiç işyeri değiştirmeden sebahat ederek çalıştım. İşten çıkma sebebim çok değerli patronumuzun vefatı ve matbaanın el değiştirmesi oldu. Yeni başa gelen yöneticiyle anlaşamamdan dolayı işi bıraktım. Gestetner ustalığım çok kalitelidir. (çalışılacak makine gerekli revizyondan geçmiş ise) 4 Renk CMYK işi gestetner de çıkarabilirim. Maşalı tecrübem o kadar iyi olmasada; kesim, yarım kesim, numaratör ve perforaj atabilirim. Mücellit konusunda Harman, dikiş, tutkal, sleep tutkal ve dosya cep yapabilirim. Giyotin ustalığımda vardır.

İlgililer adresine veya buradan irtibata geçebilirler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
cihanberk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cihanberk

Matbaacı / Antalya

Alt 13-11-2011 #3
Antalya Manavgat' ta çalışmak isterseniz, 0542 570 40 11 den
İRTİBATA geçebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
minona isimli Üye şimdilik offline konumundadır

minona

Matbaacı / İstanbul

Alt 15-11-2011 #4
Pendik Kaynarca da matbaamızda çalışmak isterseniz 0533 421 19 96 arayın görüşelim.
Bu mesajdan alıntı yap