Gestetner Ustası Arıyoruz

Sonuçlanan İş İlanları - Gestetner Ustası Arıyoruz ...

makintoscu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

makintoscu

Grafiker / İstanbul

Alt 13-01-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gestetner ustası arıyoruz.
Yerimiz Üsküdar'da bu bölgeye yakın olursa daha iyi olur.
İlgilenen arkadaşların bilgilerini ********* adresine mail atmaları rica olunur.
Sponsor Links
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 14-01-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Gestetner Ustası Arıyoruz veya Gestetner Ustası Arıyoruzsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

makintoscu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

makintoscu

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2011 #3
Konuyu kapatabilir hatta silebilirsiniz. Teşekkür ederim...