gestetner ve maşalı ustası aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - gestetner ve maşalı ustası aranıyor Sponsorlu Bağlantılar Afyonkarahisar sandıklı'da ikamet edebilecek tecrübeli 20-40 yaş arası Tecrübeli olanlarda emeklide olabilir gestetner ve maşalı ustası alınacaktır. Ayrıca Pompalı ve Grafik tasarım bilenler tercih edilecektir. Konuyla ilgilenenlerin 0272 ...

03 osman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

03 osman(50)

Matbaacı / Afyonkarahisar

Alt 01-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Afyonkarahisar sandıklı'da ikamet edebilecek tecrübeli 20-40 yaş arası Tecrübeli olanlarda emeklide olabilir gestetner ve maşalı ustası alınacaktır. Ayrıca Pompalı ve Grafik tasarım bilenler tercih edilecektir.
Konuyla ilgilenenlerin 0272 512 67 nolu telefonu aramaları yada ********* mail adresine mail olarak öz geçmişlerini atmaları rica olunur.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 02-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..