Geveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma

Tipografi Tasarımları - Geveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma Sponsorlu Bağlantılar Ne yazık ki site beni deli etti. Upload edemedim ama olsun en azından yaptım yorumlarınıza . . . Tipografi detayları için alttaki resime tıklayarak büyüğünü görebilirsiniz. koray neden ...

Arif ARINMIŞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 01-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ne yazık ki site beni deli etti. Upload edemedim ama olsun en azından yaptım Geveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma
yorumlarınıza . . .
Tipografi detayları için alttaki resime tıklayarak büyüğünü görebilirsiniz.

koray neden renkli diye sormayınız. Açıklamaya gerek yok radyoyu dinleyen anlar Geveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bycapkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bycapkin

Grafiker / Bolu

Alt 01-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eline saglık güzel olmuşGeveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma
Başarılar..
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-04-2011 #3
Ortadaki show yazısı uzaktan bakınca gevezeden önce göze çarpıyor gevezeyi daha belirgin hale getirsen nasıl olur aceba, onun haricinde güzel olmuş ben beğindim eline emeğine sağlık.

Arkalı önlü yapmayı denesen bazılarını gördüm çok hoş olmuşlar.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 01-04-2011 #4
Ortadaki show yazısı uzaktan bakınca gevezeden önce göze çarpıyor gevezeyi daha belirgin hale getirsen nasıl olur aceba, onun haricinde güzel olmuş ben beğindim eline emeğine sağlık.

Arkalı önlü yapmayı denesen bazılarını gördüm çok hoş olmuşlar.
evet haklısın geveze geride kalmış
geveze yazısını daha belirgin yapmanın iki yolu var
ya show yazısını gri yapmalıyım ya da geveze yazısının etrafına kontur vermeliyim.
teşekkür ederim Geveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma

sinir oldum gönderemedim. dosya boyutu min. 3 mb a kadar indirdim. her türlü sıkıştırma yöntemi ve eps ai cdr
denedim ama olmadı ben de pes ettim
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-04-2011 #5
evet haklısın geveze geride kalmış
geveze yazısını daha belirgin yapmanın iki yolu var
ya show yazısını gri yapmalıyım ya da geveze yazısının etrafına kontur vermeliyim.
teşekkür ederim Geveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma

sinir oldum gönderemedim. dosya boyutu min. 3 mb a kadar indirdim. her türlü sıkıştırma yöntemi ve eps ai cdr
denedim ama olmadı ben de pes ettim
Şartları bilmiyorum tabi ki de ama sadece görsel amaçlı jpg atsan eğer kazanıp da basılacaksa sonra orjinal boyutta göndersen olmuyor mu aceba?

Tişörtün rengi ile oynasan diyeceğim ama tipografideki bazı yazılar renkli kaybolur.
Bence pes etme bi çaresini bul o kadar emek vermişsin inşallah eps etmez gönderir ve kazanırsın eğer gönderirsen bir oy bende hazır. Geveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma
Bu mesajdan alıntı yap

Arif ARINMIŞ(29)

Bilg. Teknikeri / Ankara

Alt 01-04-2011 #6
Şartları bilmiyorum tabi ki de ama sadece görsel amaçlı jpg atsan eğer kazanıp da basılacaksa sonra orjinal boyutta göndersen olmuyor mu aceba?

Tişörtün rengi ile oynasan diyeceğim ama tipografideki bazı yazılar renkli kaybolur.
Bence pes etme bi çaresini bul o kadar emek vermişsin inşallah eps etmez gönderir ve kazanırsın eğer gönderirsen bir oy bende hazır. Geveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma
ooo kazanmış kadar oldum ya Geveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma
Teşekkür ederim de sorun .zip te

dosya ziplenip gönderilebiliyor ve ne yazık ki gönderdiğimde dosya formatı uyumsuz diyor.
Bu mesajdan alıntı yap

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-04-2011 #7
ooo kazanmış kadar oldum ya Geveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma
Teşekkür ederim de sorun .zip te

dosya ziplenip gönderilebiliyor ve ne yazık ki gönderdiğimde dosya formatı uyumsuz diyor.
Yılmak yok azim azim azim, bak forumda imza toplatırım göndermen için üstüne salarım herkesi tam saha pres. Geveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışmaDGeveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma

Şaka bi yana biraz daha dene.
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-04-2011 #8
"SHOW" yazısının karakteri değiştirilse ve diğer yorumlarda dendiği gibi daha az belirgin olsa çok daha iyi olur bence.

Bunun dışında gayet hoş bir çalışma. Emeğinize sağlık.Geveze t-shirt yarışması için yaptığım çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
une printmaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

une printmaker

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 02-04-2011 #9
iyi bir çalışma. Tişörtün renkiyle oynasan daha iyi olur
Bu mesajdan alıntı yap
xpcd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xpcd

Grafiker / İstanbul

Alt 02-04-2011 #10
yorum yok vasat