Gezegen İnşa Eden Eller

Karakalem - Gezegen İnşa Eden Eller Sponsorlu Bağlantılar Uzayla ilgili bir video izledim ve uzaya anında merak saldım. Gezegenler çok ilginçler inceleyin derim Ardından hayalgücümle uzayı birleştirerek bu çalışmayı hazırladım. Bilgisayara atarken koyuluklar dğeişmiş olabilir. Orjinal ...

Gezegen İnşa Eden Eller
GoodOmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GoodOmen

Öğrenci (Diğer) / Balıkesir

Gezegen İnşa Eden Eller

Alt 05-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzayla ilgili bir video izledim ve uzaya anında merak saldım. Gezegenler çok ilginçler inceleyin derim Gezegen İnşa Eden Eller Ardından hayalgücümle uzayı birleştirerek bu çalışmayı hazırladım. Bilgisayara atarken koyuluklar dğeişmiş olabilir. Orjinal Resim 35x50 boyutlarındadır. Hatalarımı söylerseniz sevinirim. 3,5 saatlik bir çalışmadır. Arkadaşlar resim orjinalinde çok daha güzel duruyor. Telefonumun kamerasıyla çektim. Pürüzlükler artmış sanki bilgisayara atarken. Yaşım: 13 tür. Küçüklüğümden beri karakalemle uğraşırım ve çok severim.
Gezegen İnşa Eden Eller

YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

GoodOmen

Alt 08-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen yorum yapın: Eleştirin !
Bu mesajdan alıntı yap
womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 08-02-2011 #3
karakalemle ışığı bile vermişsin, daha ne olsun. yalnız sağ el ile sol el arasındaki orantısızlık göze çarpıyor. tebrik ederim..
Bu mesajdan alıntı yap

GoodOmen

Alt 09-02-2011 #4
Teşekkür ederim Gezegen İnşa Eden Eller Orantısızlık derken pek anlayamadım. Biraz daha açabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
womd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

womd

Hiç Biri / Antalya

Alt 26-06-2011 #5
Teşekkür ederim Gezegen İnşa Eden Eller Orantısızlık derken pek anlayamadım. Biraz daha açabilir misiniz?
sol el ile sağ el aynı kişiye ait değil gibi..
Bu mesajdan alıntı yap
pelinns isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pelinns

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 29-06-2011 #6
Sağ küçük olmuş. Işığın gayet güzel biraz daha koyu değerler kullanabilirsin , bide bu erkek elleri tırnakları bukadar belirgin yapmana gerek yok. BaşarılarGezegen İnşa Eden EllerGezegen İnşa Eden Eller
Bu mesajdan alıntı yap
alican81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

alican81

Hiç Biri / İzmir

Alt 19-07-2011 #7
olmuş olmuş daha iyisini yapabilirsin tabiki öyle değilmi Gezegen İnşa Eden Ellerbaşlığı bir el yapar bir el bozar koyarsan pek fazla kusur kalmaz iki ayrı el varmışcasına Gezegen İnşa Eden Eller)
Bu mesajdan alıntı yap

GoodOmen

Alt 20-07-2011 #8
yorumlarınız için teşekkürler, tabi bunca zamanda kendimi daha da geliştirdim karakalemde. resmin başlığını dğeiştirmek gerek :P
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
karakalem, resim, uzay