gfxtr kullanan Arkadaşlar Yardım Lütfen

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - gfxtr kullanan Arkadaşlar Yardım Lütfen ...

fotoguvence isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotoguvence

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 08-09-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

gfxtra dan nasıl downland yapamıyorum usenet.nl ye yonlendırıyor oraya uye oldum hala yapamıyorum lutfen yardımcı olun.Tesekkurler sımdıden.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-09-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
usenet.nl ücretlidir ve coğunla gecmişte kalmış eski paylasimlarda sadece usenet.nl kalmıştır diğer download linkleri silinmiştir , şimdilerde nitroflare.com kullanılmakta
Bu mesajdan alıntı yap
fotoguvence isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fotoguvence

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 08-09-2015 #3
usenet üye oldum ücretli evet fakat bir türlü indiremedim başım agırdı artık.bı program ındırdım yonlendırdıklerı sekılde hala olmadı olmadı olmadı. gfxtr kullanan Arkadaşlar Yardım Lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 08-09-2015 #4
usenet üye oldum ücretli evet fakat bir türlü indiremedim başım agırdı artık.bı program ındırdım yonlendırdıklerı sekılde hala olmadı olmadı olmadı. gfxtr kullanan Arkadaşlar Yardım Lütfen
ücret ödedinizmi ?
Bu mesajdan alıntı yap
esralev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esralev

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2016 #5
merhaba usenete aldım ücrette ödedim ama gfxtradaki dosyaları nasıl indireceğim bulamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
esralev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esralev

Grafiker / İstanbul

Alt 12-12-2016 #6
merhaba usenete aldım ücrette ödedim ama gfxtradaki dosyaları nasıl indireceğim bulamıyorum siz kullanabildiniz mi
Bu mesajdan alıntı yap