Gif Yapımı

Photoshop - Gif Yapımı Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba aşağıda ki resimi hareketli gif yapmak istiyorum. Animation menüsünü az çok biliyorum fakat istediğim efektleri veremedim. araçla uçak öne doğru gelirken büyüsün ve pasaportta dönerek gelsin ...

Gif Yapımı
farketmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farketmez

Hiç Biri / İstanbul

Gif Yapımı

Alt 12-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba aşağıda ki resimi hareketli gif yapmak istiyorum.
Animation menüsünü az çok biliyorum fakat istediğim efektleri veremedim. araçla uçak öne doğru gelirken büyüsün ve pasaportta dönerek gelsin istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim forumda aradım fakat bulamadım.
Dipnot : Flash yok o yüzden photoshopta yapmak istiyorum.

[IMG]Gif Yapımı[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafi5907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi5907

Grafiker / Ankara

Alt 12-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
animasyonu açınca alt bantta bir frame açılır layeri kopyalayın bir tane daha açın uçağı arabayı gerektiği kadar büyütün pasaportu gerektiği kadar dönderin bu hareketi tekrarlayın (gerektiği kadar derken, kaç karede nekadar hareket vermek istiyorsanız o hareketi ortalama karelere ayarlayın her karede okadar hareket verin) yalnız objeleri büyültürken bir eksende büyütün sağa sola kayma olmasın yine de aklınıza takılan bişey olursa sorun
Bu mesajdan alıntı yap
farketmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farketmez

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2016 #3
çok teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap