Giyim üzerine üç katlamalı(panelli) broşür istek!

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Giyim üzerine üç katlamalı(panelli) broşür istek! Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar broşür çalışması yapmam gerekiyor ,üç katlamalı (panelli)bebek giyimi üzerine olcak ama herhangi bir giyim üzerine de olur.Elinde üç katlamalı broşür örneği olan varsa ve paylaşırsa örnek ...

hedele isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hedele

Yrd. Grafiker / Adana

Alt 22-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar broşür çalışması yapmam gerekiyor ,üç katlamalı (panelli)bebek giyimi üzerine olcak ama herhangi bir giyim üzerine de olur.Elinde üç katlamalı broşür örneği olan varsa ve paylaşırsa örnek teşkil etmesi adına çok sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 22-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sitede iki kırımlı broşür örnekleri var. inceleyebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
hedele isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hedele

Yrd. Grafiker / Adana

Alt 22-05-2010 #3
İnceliyorum ama benim isteğime karşılık henüz birşey bulamadım araştırmayada devam ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 22-05-2010 #4
ya siz örnek için demişsiniz o yüzden yazdım. bence akliniz broşürlere takili kalmasin. örneklere cok bakmak onlarda saplanmanıza neden olur. en iyisi zihninizi boşaltın ve kendi özgün fikrinizi oluşturun. şimdiden kolay gelsin ve iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap