Giysi Kataloğu Tasarımım

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Giysi Kataloğu Tasarımım ...

Giysi Kataloğu Tasarımım
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Giysi Kataloğu Tasarımım

Alt 15-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

25x20cm Türkçe-ingizlice

Giysi Kataloğu Tasarımım

Giysi Kataloğu Tasarımım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_Anathema_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_Anathema_(31)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 15-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sizin diğer çalışmalarınıza nazaran bu çok çok iyi olmuş. Ama bişey eksik ımm nasıl desem kapakta çocuk resmi olsa, belki klişe ama bu çalışma çok ağır. Yani çocuk giyimi üzerine olan bir firmanın değilde daha kurumsal bir firmanın kataloğu gibi olmuş. Temiz iş o ayrı, Lcw nin kataloğunu düşündüm bi an o kadar iyi firma olduğu halde kapakta hep çocuk görseli kullanılmış. Sadece fikrim. Onun dışında oldukça temiz bir iş. Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 15-01-2013 #3
Sizin diğer çalışmalarınıza nazaran bu çok çok iyi olmuş. Ama bişey eksik ımm nasıl desem kapakta çocuk resmi olsa, belki klişe ama bu çalışma çok ağır. Yani çocuk giyimi üzerine olan bir firmanın değilde daha kurumsal bir firmanın kataloğu gibi olmuş. Temiz iş o ayrı, Lcw nin kataloğunu düşündüm bi an o kadar iyi firma olduğu halde kapakta hep çocuk görseli kullanılmış. Sadece fikrim. Onun dışında oldukça temiz bir iş. Elinize sağlık.
Sizi anlıyorum. Bu katalog fuar için ve oldukça sade ve kurumsal olması istendi.

Benim en çok zorlandığım an aslında müşterinin sade tasarım istemesi, çünkü alışmışım cıvıl cıvıl ve renkli tasarım yapmaya ve bana göre sadelikle dandiklik arasındaki çizgi çok ince bir çizgi. O yüzden sade tasarım yapmaktan hala korkuyorum.

Bu arada forumda tanınmak güzel :wink:
Bu mesajdan alıntı yap