GM danışmanlık için Logo-Antetli - Kartvizit - Cepli Dosya

Kartvizit Tasarımları - GM danışmanlık için Logo-Antetli - Kartvizit - Cepli Dosya ...

drejmustafa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drejmustafa

Grafiker / Elazığ

Alt 23-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar firma bir matematik geometri kurs merkezi. İsimini niye danışmanlık seçtirkleri konusunda bilgim yok. Çalışma tamamen logo vs. dahil olmak üzere bana ait tir. Yorumlarınızı bekliyorum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

BUYUDUKCE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BUYUDUKCE

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
logo üzerinde biraz daha çalışmalısın çok basit olmuş ama dosya tasarımı çok güzel
Bu mesajdan alıntı yap
drejmustafa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

drejmustafa

Grafiker / Elazığ

Alt 23-03-2009 #3
logo üzerinde biraz daha çalışmalısın çok basit olmuş ama dosya tasarımı çok güzel
Öncelikle Buyudukçe ilgin iin teşekkürler; logoyu geliştirmek için önerebileceğin bir şeyler var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
kasvera isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasvera

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #4
çalışman güzel ama cepli dosyada yazılar çok büyük olmuş sanki birazdaha kibar olabilir GM danışmanlık için Logo-Antetli - Kartvizit - Cepli Dosya
Bu mesajdan alıntı yap
merşed muğlak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merşed muğlak

Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2009 #5
- antetliye logoyu transparent şekilde zemine yerleştirmen antetlini hem daha dolgun hem daha yakışıklı gösterirdi diye düşünüyorum... ve ikincisi adres telefon web gibi bilgileride antetliye katmak yararlı olur diye düşünüyorum.
- dosyaya isim ve cep telefonu yazmak... heleki zort diye ön kapağa yazmak bana şık gelmiyor açıkcası.. dosyanın arkasına alt orta kısmına kurumun adını ünvanını once adre sonra telefon ve daha sonra ıse maıl ve web adresını yazman daha şık olur gibime geldi...
- kartvizitte isim yazıyor numara yazıyor ama kartvizitin amacı burada sapmıs gıbı...
biri bana bu kartviziti verse hiçbi bilgi sahibi olamam acıkcası. ne adres var. ne kurumun unvanı var nede adı gecen sahsın kım oldugu bılgısı....
basarılar...
Bu mesajdan alıntı yap