gm font

Fontlar - gm font Sponsorlu Bağlantılar arkadaslar sorunum gm sans fontunda türtkce karakterler yok frontlab diye bir programla ( ş i ) gibi türkçe harfleri yaptim ama convertledigimde harfler kayboluyor kullandigim program freehand bunun ...

gm font
ccckezman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ccckezman

Öğrenci (Grafik) / Ankara

gm font

Alt 30-10-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaslar sorunum gm sans fontunda türtkce karakterler yok frontlab diye bir programla ( ş i ) gibi türkçe harfleri yaptim ama convertledigimde harfler kayboluyor kullandigim program freehand bunun çözümünü bilen yada elinde gm sans türkçe fontu olan varmı saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ccckezman

Alt 31-10-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yanlıs biseymi yazdım kimse olumlu olumsuz bir cevap yazmamıs arkadaslar bu sorun benim icin önemli yoksa 20 sayfadaki s,ı,g harflerini tek tek düzeltecem
Bu mesajdan alıntı yap
besnili02 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

besnili02

Grafiker / Ankara

Alt 31-10-2008 #3
fontun adı "gm sans" olarak mı geçiyor ilk defa duydum böyle bir font. fontun resmini paylaşırmısın bizimle aynı fontu farklı bir isimde bulabiliriz belki...
Bu mesajdan alıntı yap

ccckezman

Alt 31-10-2008 #4
evet gm sans general motors un fontu opele katalog yapıyoruz zeta fontuna cok benziyor ama ondada türkçe karakterler yok
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
font