Göktepe Tourism Logo çalışması

Logo Tasarımları - Göktepe Tourism Logo çalışması ...

emregoktepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emregoktepe

Hiç Biri / Antalya

Alt 26-10-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar daha önce bir konu açmıştım ama sanırım forum kulları dışında hareket etmişim, öncelikle bundan dolayı tüm forum sakinlerden özürlerimi dilerim.

Forum adminlerinin söyledikleri doğrultusunda kendim bir arkadaşımla birlikte şirketim için bir logo çalışması yaptım bu konuda fikirlerinizi ve önerilerinizi almayı çok isterim.

Şimdiden fikirleri için tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar daha önce bir konu açmıştım ama sanırım forum kulları dışında hareket etmişim, öncelikle bundan dolayı tüm forum sakinlerden özürlerimi dilerim.

Forum adminlerinin söyledikleri doğrultusunda kendim bir arkadaşımla birlikte şirketim için bir logo çalışması yaptım bu konuda fikirlerinizi ve önerilerinizi almayı çok isterim.

Şimdiden fikirleri için tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Çalışma gözükmüyor ya da ben göremiyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
emregoktepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emregoktepe

Hiç Biri / Antalya

Alt 26-10-2013 #3
Tekrar düzenledim arkadaşlar kusura bakmayın ilk seferde sanırım beceremedim. İstenildiği takdirde düzenleme yapmak isteyen arkadaşlara özelden mail adreslerini atarlarsa psd dosyasıda gönderilebilir.
Bu mesajdan alıntı yap
serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-10-2013 #4
Altındaki turizm yazısı vs. onları farklı bir renk denesen sadece siyah biraz sade kalmış.Ya da G ve devamındaki çizgiyi farklı bir renk deneyerek alternatif üretebilirsin. Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
zeroth isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zeroth

Grafiker / Yurtdışı

Alt 26-10-2013 #5
eger logo yabanci gozlere hitap etmek icin sektorler ingilizce olarak yazilmissa.. "grup" ta ingilizce yazilarak butunluk saglanmaliydi..
Bu mesajdan alıntı yap