Gönül Kahvesi

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Gönül Kahvesi Sponsorlu Bağlantılar Basıldı, iyi yorumlar...

Gönül Kahvesi
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Gönül Kahvesi

Alt 28-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Basıldı, iyi yorumlar

Gönül Kahvesi
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 28-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Basıldığına göre müşteri beğenmiş.Dolayısıyla fazla bir şey söylemeye gerek yok.
Ancak ileriki çalışmalarınıza fikir açısından birşeyler söylemek istiyorum.
Kullanılan vektörlerin,fotoğrafların,zemin rengi ve ara renklerin tonları biribirine çok yakın.Bu da çalışmayı çok basit gösteriyor.Bu bir Flyer ve insanlar bunu eline alıp bakacak.Bu tip çalışmalarda mekan fotoğrafı,ürün fotoğrafları,verilmek istenen mesaj vb. şeyler bakıldığı anda muhatabını etkilemeli.Zaten reklamın amacı da bu değil mi? Böyle renk tonları bakımından birbirine çok yakın olan çalışmalarda bu hususlar çok fazla ön plana çıkmaz. Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
lecan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lecan

Hiç Biri / Adana

Alt 30-11-2009 #3
eline sağlık gökhan.. şu an kadirlide bilboardlara asıldı bile bu afiş.. tebrikler.. valla ben beğendim..
Bu mesajdan alıntı yap
dreamsantana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dreamsantana(33)

Eğitimci / İstanbul

Alt 01-12-2009 #4
Ben de fazlasıyla beğendim. Genel olarak dikkat ettim, cafelerin afişleri, logoları ne bileyim fiyat listeleri son derece göz alıcı bir şekilde tasarlanabiliyor. Bundan önceki çalışmalara ve bu çalışmaya göre söylüyorum tüm bunları. Tebrik ediyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Demir Aksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Demir Aksu

Eğitimci / Nevşehir

Alt 01-12-2009 #5
eline sağlık gökhan.. şu an kadirlide bilboardlara asıldı bile bu afiş.. tebrikler.. valla ben beğendim..
Bende gördüm gökhan bey sınırsız kahve keyfi yapyorsundur Gönül Kahvesi diğer 3D sitelerinde de çalışmalarınızı görüyorum çok dikkat çekici oluyor tebrik ederim, bu arada dünyaca ünlü 3d sitesinde çalışmalarınıza fransa, amerika, japonyadan yorumlar almışsınız bene bu programı öğrenmek isterim msn facebook varmı varsa alabilirmiyiz.
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan YILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan YILMAZ(35)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2009 #6
Facebook : [email protected] arattır
msn : [email protected]

bir kaç ay sonra kendi mekanıma da beklerim
Bu mesajdan alıntı yap