Gönül Sofrası - Broşür Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Gönül Sofrası - Broşür Çalışması ...

akabey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akabey

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bakın bakalım beğenecek misiniz

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı Gönül Sofrası - Broşür Çalışması butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...
Bu mesajdan alıntı yap

akabey

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-02-2009 #3
"değiştir" yazısından Broşür "Çalışması (ELEŞTİR BAKALIM)" yazısı değiştirilmiyor bilgin olsun.
ben değiştiremedim.
Bu mesajdan alıntı yap
yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2009 #4
"değiştir" yazısından Broşür "Çalışması (ELEŞTİR BAKALIM)" yazısı değiştirilmiyor bilgin olsun.
ben değiştiremedim.
"bilgin olsun" diye hitap ettiğiniz kişi bir yönetici.. bilgisi olmasa sizi uyarmaz zaten..

anladığım kadarıyla bu bir uyarıdır. bir dahaki konularda dikkat etmeniz için yani Gönül Sofrası - Broşür Çalışması
ve 15 dkda değiştirmeniz gereken bölüm ise "bakın bakalım beğenecek misiniz" kısmıdır..

çalışmanıza gelince.. renkleri güzel kullanmışsınız. çok küçük olarak kullandığınız için pek inceleyemiyorum ayrıntıları.. telefon numarasını sansürlerseniz bir kuralı daha çiğnememiş olursunuz Gönül Sofrası - Broşür Çalışması
başarılar dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap
Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2009 #5
az önce diğer çalışmada dediğim gibi bu vektörler moda oldu sanırım dedim özellikle menülerde çok kullanılıyor dedim ve dediğimi bu çalışmayla onaylamış oldunuzGönül Sofrası - Broşür Çalışmasıçalışmaya geçince uyumlu olmuş.iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
yasemin özbek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasemin özbek

Grafiker / Hatay

Alt 18-02-2009 #6
güzel görünüyor.paylaşım için tşk
Bu mesajdan alıntı yap

akabey

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-02-2009 #7
"bilgin olsun" diye hitap ettiğiniz kişi bir yönetici.. bilgisi olmasa sizi uyarmaz zaten..
anladığım kadarıyla bu bir uyarıdır.
arkadaşlar cidden gıcıklığına yapmadım ve düzeltemedimde. (biri hayrına düzeltirse sevinirim Gönül Sofrası - Broşür Çalışması )

"bilgin olsun" diye hitap ettiğiniz kişi bir yönetici.. bilgisi olmasa sizi uyarmaz zaten.
bana biraz emrivaki geldiği için böyle yazdım
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-02-2009 #8
arkadaşlar cidden gıcıklığına yapmadım ve düzeltemedimde. (biri hayrına düzeltirse sevinirim Gönül Sofrası - Broşür Çalışması )

bana biraz emrivaki geldiği için böyle yazdım

Bana da sizin 'Eleştir Bakalım' yazınız emrivaki geldi. Gönül Sofrası - Broşür Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 18-02-2009 #9
Gereksiz polemiğe gerek yokGönül Sofrası - Broşür Çalışması
Konunuzu başlığını düzelttim. Bir dahakine lütfen kurallara uygun konu başlıkları seçin.
Önder Adem Grafikerler.net Sorumlularından Yetkili bir yöneticidir. Kendisinin kişiliğini yakından tanıdığım için üyelerimize emir verme gibi bir durum söz konusu olmayacağını biliyorum size öyle gelmiş. Görevimiz rica etmektir. Ricalarımızı yerine getirmeyen üyeler kural ihlali yaptığı için ikili konuşmalara girmeden ne gerekiyorsa tüm işlemleri gerçekleştirmektir. Bizler emir vermeyi yada kendimizi büyük görmeyi sevmeyiz. Buradaki herkes en ufağından en büyüğü hepsi aynı odada yada aynı mekanda yani GRAFIKERLER.NET te eşittir.

Tabii istinalar kaideyi hiç bir zaman bozmaz:rolleyes:
Bu mesajdan alıntı yap

akabey

Grafiker / Kocaeli

Alt 18-02-2009 #10
neyse konuyu uzatmıyorum eleştirilerinizi bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları