Google DNA’ mızı Çözecek

Google - Google DNA’ mızı Çözecek Sponsorlu Bağlantılar [FONT=Verdana] Google şimdi de biyoloji ve insan DNA'sına el attı. Google tarafından finanse edilen [COLOR=Red]23andme adlı internet sitesine tükürük örneğinizi gönderin, 999 dolar karşılığında size kalıtsal özellikleriniz, atalarınız ...

Google DNA’ mızı Çözecek

Google DNA’ mızı Çözecek

Alt 31-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Google DNA’ mızı Çözecek

[FONT=Verdana]Google şimdi de biyoloji ve insan DNA'sına el attı. Google tarafından finanse edilen [COLOR=Red]23andme adlı internet sitesine tükürük örneğinizi gönderin, 999 dolar karşılığında size kalıtsal özellikleriniz, atalarınız ve kişisel hastalık risklerinizi konusunda bir dosya hazırlasın. [/COLOR]Böylece atalarınızın nereden geldiğini ve ünlülerle akrabalık derecenizi de öğrenmeniz mümkün.[/FONT]

[FONT=Verdana] Amerika'da geçtiğimiz kasım ayında hizmete giren ve oldukça başarılı olan site şimdi de Avrupa'ya hizmet vermeye başladı. Site, adını insan vücudunda bulunan 23 kromozomdan alıyor. Grafikler yardımıyla kalıtsal özelliklerinizi detaylı bir rapor halinde 4-6 hafta içerisinde hazırlıyor. Siteden yapılan açıklamaya göre raporu alan kişiler bir uzman yardımıyla alzheimer, parkinson, kanser gibi hastalıklara yönelik risklerini de tespit edebilecek. Ancak ingiltere insan genomu komisyonu'na göre google'ın sunacağı bu yeni hizmet insanların gereksiz yere hastalıklar konusunda panik yapmasına sebep olacağı için tehlikeli...[/FONT]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-01-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yaw ne alaka...

Ben bakiyorum aileme, yüksek tansiyonu olan var, kalp hastası olan var, kanser olan var, zayifi var şişmani var, basi ağrıyan var, dişi çürüyen var Google DNA’ mızı Çözecek

Bulacak biseyler bizi iste, bırakalim süpriz olsun gelecekler bize. :P

Tabi yine de saglikli yasam standartlarini elden birakmamaya calisiyorum. :S
Bu mesajdan alıntı yap
thematrix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thematrix(36)

Bir dizi iz

Grafiker / İstanbul

Alt 31-01-2008 #3
hep kendine bakıyorsun, nasıl olsa orak sende Google DNA’ mızı Çözecek
Bu mesajdan alıntı yap
Hepyek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hepyek

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-02-2008 #4
en kısa zamanda yeni bir avatar bulmalisin, kaderci arkadasim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
google, dna8217, zecek