google doodle hakkında...

Flash - google doodle hakkında... ...

gladio44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gladio44

Grafiker / Ankara

Alt 11-05-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar

Bugün google sayfasını açtığımda kısa bir görsel şölen yaşadım. Güzel bir doodle koymuşlar. Martha Graham ın 117. doğum günü. Sorum şu olacak. Bu görsel flash programıylamı yapılmış yada hangi programlar kullanılmış?

SAYGILAR
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Furkan EKMEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Furkan EKMEN

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 11-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Tahminimce ".gif" şeklinde hazırlanmış. Fakat sağ tıklayıp resmi almak istediğimizde sadece 1 tane haraketsiz görsel çıkıyor. Buda "Flash" kullanılmış olabileceğini gösteriyor.

Bu mesajdan alıntı yap
Yavuz Mamaç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

Alt 11-05-2011 #3
java script... ardı ardına çizilmiş 120 ye yakın sahne js ile oynatılıyor.. -1 kullanıcının bile görüntüleyemeyeceği bir uygulamayı google kullanmaz. herkesin bilgisayarında adobe flash player yüklü olmayabilir.. tüm browser'larda ve tüm eski nesil bilgisayarlarda da çalışabilecek bir şey olarak bunu tercih ederler..
Bu mesajdan alıntı yap

gladio44

Grafiker / Ankara

Alt 12-05-2011 #4
java script... ardı ardına çizilmiş 120 ye yakın sahne js ile oynatılıyor.. -1 kullanıcının bile görüntüleyemeyeceği bir uygulamayı google kullanmaz. herkesin bilgisayarında adobe flash player yüklü olmayabilir.. tüm browser'larda ve tüm eski nesil bilgisayarlarda da çalışabilecek bir şey olarak bunu tercih ederler..
Dediklerine katılıyorum. Çünkü fareyle üstüne gelip sağ tuşa tıkladığımızda en altta flash player yazmıyor. Ordan da anladım. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
XXI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XXI

Grafiker / Kahramanmaraş

Alt 16-05-2011 #5
beni çok büyülemişti o doodle bende çekip almıştım google bu görseli google doodle hakkında...

lazım olan olursa diye;
Bu mesajdan alıntı yap

gladio44

Grafiker / Ankara

Alt 19-05-2011 #6
hocam bunu nasıl aldın ya ? google doodle hakkında...)) yani hangi programla?
Bu mesajdan alıntı yap