google haritaları kullanımı?

Web Tasarımı - google haritaları kullanımı? ...

dadam24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dadam24

Hiç Biri / İstanbul

Dosya23

Alt 07-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ticari bir sitede uydu görünümü harita kullanmam lazım. bilindiği üzere uydu harita dediğimizde google akla geliyor. şimdi sayfa içersine harita gömmede kısmen sorun yok. sorun şurda site ticari amaçlı. ve kullanılacak olan haritalarda buna dahil. yani harita üzerinde google moogle yazmıcak. şimdi klasik kopyala yapıştırlarla bu haritanın kopyalanmasından sorun çıkarmı. yada en güzeli yokmu benim ülkemde kendi ülkemin haritalarını satın alabilip kullanabileceğim bi merci. google'ın kullanım şartları yok gizlilik yok kurallar bilmem ne, hepsini okudum. soruya cevap verebilecek bi madde yada nokta yakalayamadım. işin aslı arkadaşlar feci şekilde tökezledim, elim kolum balı bu mevzuyu araştırıyorum. bilgili arkaşların yardımını veya önerisini bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer yer istanbuldaysa; büyük şehir belediyesinin sitesini ziyaret etmenizi öneririm.Kullanılabiliyor sanırım
Ama google için denemeyin bile derim :wink:
Başınız belaya girmesin sonra dava, avukat falan uğraşırsınız :smile:
Bu mesajdan alıntı yap

dadam24

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2009 #3
evet işte demek istediğimde o. yalnız kullanılacak şehirler arasında istanbul yok. yani şehirlerin uydu haritalarını belediyelerde varmıdır. yoksa son çare googledan kopyalamak google haritaları kullanımı? . o çareyede başvurmak istemiyorum açıkcası google haritaları kullanımı?
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 07-04-2009 #4
Bildiğim kadarıyla bu hizmet sadece istanbulda var
Ben işim gereği google haritalarıyla sürekli haşır neşir oluyorum, zaten bellirli şehir merkezleri dışında, arazı kısmı fazla olan yerlerde google görüntüsüde kötüdür.hatta emin ol istanbul için belediyenin sitesi kesinlikle daha güzel...
Google dan kopyalamak gerçekten tehlikeli ama belki hani sitenin pek göze batmayacak bir bölümünde alıntıdır falan diye belirtsen bir altarnatif olabilir gibi geliyor.Hani reklamları izlerken, altından hızla karınca kadar yazılar akar, sen okuyamazsın ve zaten okuyamaman ama yazılması zorunlu doğruyu bilgilendirici yazılar vardır ya, onun gibi yani :wink:
Ama biraz bekle, sitemizin konu hakkında bilgili hocaları benim bu alternatif bile sayamayacakları düşüncemi çürütür, akla yatkın bir yol gösterirler mutlaka :wink: :wink:
Bilmem anlatabildim mi?
saygılar
Bu mesajdan alıntı yap

dadam24

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-04-2009 #5
google haritaları kullanımı? heyecanla bekliyorum. ama düşüncen güzel. göçertme değilde ek diyelimgoogle haritaları kullanımı?
Bu mesajdan alıntı yap
guraykurtoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

guraykurtoglu

Hiç Biri / Ankara

Alt 30-05-2009 #6
kopyala gitsin
Bu mesajdan alıntı yap