Google, iPhone'u piyasadan silmeye geliyor

Ürün Tanıtımı - Google, iPhone'u piyasadan silmeye geliyor ...

the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone, Barselona'daki Mobil Dünya Kongresi'nde yaptığı açıklama ile Google destekli Android işletim sistemine sahip ikinci telefonun duyurusunu yaptı.

Dokunmatik ekranlı yeni "Magic," ilk Google Phone (G1) gibi yine HTC tarafından üretilecek ve Wi-Fi, 3.2 megapiksel kamera ve GPS özelliklerine, ayrıca da G1'de kullanılan Android işletim sisteminin bir üst versiyonuna sahip olacak.

G1'in yana doğru açılan klavyesinden farklı olarak HTC Magic'de dokunmatik klavye olacak. G1'in iPhone'dan en büyük farkı olarak görülen klavyesinin olmaması yerden tasarruf sağlayacak ve Magic, G1'in hantal ve kullanışsız olarak değerlendiren tasarımdan daha ince bir yapıda olacak.

HTC Magic'in dağıtımının, G1 gibi yine T-mobile firması tarafından yapılacağı düşünülüyor. The Independent'taki bilgilere göre, Magic İngiltere, Almanya, İspanya, Fransa ve İtalya'da satışa sunulacak ancak tarih henüz açıklanmadı.

Kaynak : Zaman Online
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 24-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben iPhone a alışamadım gitti benim için hiç sorun değil Google, iPhone'u piyasadan silmeye geliyor
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 24-02-2009 #3
ben iPhone a alışamadım gitti benim için hiç sorun değil Google, iPhone'u piyasadan silmeye geliyor
Bir arkadaşım da çok heveslenerek almıştı.Sonrasında takas karşılığı elden çıkardı. Google, iPhone'u piyasadan silmeye geliyor
Bu mesajdan alıntı yap