google sketchup yardımı

Dreamweaver - google sketchup yardımı Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bu programda yeniyim hatta hiç bi şey bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum üni okuduğumdan ve bulunduğum yerde kurs imkanı olmadığından yine sizlere güvenerek bu konuyu açtım. herkes bildiğini ...

google sketchup yardımı
farketmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farketmez

Hiç Biri / İstanbul

google sketchup yardımı

Alt 14-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar bu programda yeniyim hatta hiç bi şey bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum üni okuduğumdan ve bulunduğum yerde kurs imkanı olmadığından yine sizlere güvenerek bu konuyu açtım. herkes bildiğini paylaşırsa çok sevinirim arkadaşlar. şimdiden herkes için teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ismailümit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismailümit

Sanat Yn. / Kütahya

Alt 15-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sayın hemşerim,

Sketchup üzerinde profesyonel endüstriyel makine tasarımları yapıyorum. Öğrenmek için tek ihtiyacın olan şey sabır. Bol bol öğretici videolar izle. Video sitelerinde fazlasıyla bulabilirsin. Orada gördüklerini uygula ve pekiştir, kalanı senin hayal gücüne kalmış.
Bu mesajdan alıntı yap
farketmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

farketmez

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-12-2009 #3
çok tşkr ederim hocam. bu arada kütahyalı bini burda görmek mutlu etti beni. burda öğrenciyimde google sketchup yardımı
Bu mesajdan alıntı yap