Googleda Alt Sayfa Baslıklarını bu şekilde nasıl çıkarabilirm?

Google - Googleda Alt Sayfa Baslıklarını bu şekilde nasıl çıkarabilirm? ...

sercan_90 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sercan_90

Grafiker / Antalya

Alt 05-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,

Google da Alt sayfalarımında bu şekilde çıkması için ne yapmam gerekli?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

enamorado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enamorado

Hiç Biri / Antalya

Alt 05-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Google, bu bağlantıları sayfaların ziyaret edilme oranlarına bağlı olarak otomatik olarak oluşturur. Googleda Alt Sayfa Baslıklarını bu şekilde nasıl çıkarabilirm?
Bu mesajdan alıntı yap

sercan_90

Grafiker / Antalya

Alt 07-06-2010 #3
teşekkür ederim bilgilendirmen için enamorado Googleda Alt Sayfa Baslıklarını bu şekilde nasıl çıkarabilirm?
Bu mesajdan alıntı yap
aspirin_00 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aspirin_00

Grafiker / Trabzon

Alt 07-06-2010 #4
onlar sitende alt menuler oluyor alt menun yoksa çıkmazlar
Bu mesajdan alıntı yap

sercan_90

Grafiker / Antalya

Alt 07-06-2010 #5
peki sadece alt menu lerin olması yeterli mi yada bunları tanıtmamız için meta tag ları gibi birşeylerde var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
enamorado isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enamorado

Hiç Biri / Antalya

Alt 07-06-2010 #6
Alt menülerin olması yeterli, sitenin standartlara uygun olması bu menülerin oluşmasında ziyaretçi istatistiklerinden sonra önemli rol oynuyor. ( xhtm, css, meta tag standartları vb. )
Bu alt menüleri çin ayrca bir meta tag vb işlem yada koda ihtiyacın yok.

Bu konu ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki linkte öğrenebilirsin.

Site bağlantıları - Web Yöneticisi Araçları Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
seminary isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seminary

Hiç Biri / İstanbul

kısaca....

Alt 10-06-2010 #7
sitenin bu şekilde gözükmesi için 100e yakın madde sayabilirim ama içlerinden en önemlilerini sıralamak gerekirse öncelikle sitenin div lerle tasarlanması gerek,(tablede olabilir ama sonuca en kısa yoldan bu şekilde ulaşabilirsin )bunun sebebide google botlarının divleri daha rahat okumasıdır,ayrıca sitendeki alt linklerin html olması gerekir.
w3 standartlarına uygun tasarlanman gerekir sayfalarda hata olmamasına dikkat et.
ve belkide en önemliside web sayfasına ait blog,facebook ve twitter olması site puanlamasını büyük ölçüde etkilemektedir.hatta blog açtıktan sonra burayıda sürekli güncel tutman gerekir çünkü bloga eklediğin bütün bilgiler senin sitene artı değer katar.

yukarıda yazdığım bütün bilgileri yaptığım web sitelerin hepsinde test ettim..
Bu mesajdan alıntı yap

sercan_90

Grafiker / Antalya

Alt 11-06-2010 #8
hımm güzel bilgiler teşekkür ederim..
Css daha yeni ögrendim sayılır siteyi css de yaptım ama w3 mü değilmi bilmiyorum. Bi araştırmam gerekli.. İlgilendiğiniz için tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
seminary isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seminary

Hiç Biri / İstanbul

Alt 11-06-2010 #9
hımm güzel bilgiler teşekkür ederim..
Css daha yeni ögrendim sayılır siteyi css de yaptım ama w3 mü değilmi bilmiyorum. Bi araştırmam gerekli.. İlgilendiğiniz için tekrar teşekkür ederim. İyi çalışmalar..
w3 css versiyonu değil.sitenin linkini gönderiyorum The W3C Markup Validation Service sitendeki html kodları buraya kopyala yapıştır ve çıkan hataları buradaki söylenenlere göre düzenle,sıfır hata olduğu zamanda istediğin süreç dahada hızlanacaktır,birde şunu söyliyeyim w3 olayına girdikten sonra çözene kadar kafayı yiyebilirsin Googleda Alt Sayfa Baslıklarını bu şekilde nasıl çıkarabilirm?)
Bu mesajdan alıntı yap
Seostanbul isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Seostanbul

Grafiker / Sakarya

Alt 08-07-2010 #10
Google bu bağlantıları web sitesinin kalitesine göre çıkarmaktadır. Birinci etken ziyaretçidir. İkinci etken Özgün içeriktir ve son etken de sitenizin backlink miktarıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları