googleda kaliteli resim arama

Forum Kullanımı - googleda kaliteli resim arama ...

Guwencin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Guwencin

Grafiker / İstanbul

Alt 15-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

forumda rastladım, serbest çalışmak için kaliteli resim bulmakta sıkıntı çeken arkadaşlar oluyor diye bu dökümanı hazırladım umarım işinize yarar...
Google açıp "Görseller" linkine tıklıyoruz. Gelen görseller sayfasından sayfasından aramak istediğimiz kelimeyi text kutusuna yazıp entera basıyoruz. Google size çeşitli boyutlarda bir çok resim göstericektir. Aramayı detaylandırmak için "Seçenekleri göster..." linkine tıklıyoruz

Seçenekleri göster linkine tıkladığımızda, solda arama detaylarının bulunduğu yeni bir panelin açıldığını fark edeceksiniz. Burdan >Tüm boyutlar, >orta, >büyük, >simge, >şundan daha büyük (bu size 70mp'e kadar resim bulma imkanı sağlar) seçeneklerinden birini seçerek işimize yarayacak kalitedeki resmi bulmamızı sağlar.
Umarım bilmeyenleri bilgilendirmişimdir... Saygılar..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları