Gördüğüm ilginç bir kartvizit

Kartvizit Tasarımları - Gördüğüm ilginç bir kartvizit ...

xpress isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xpress

Grafiker / Giresun

Alt 21-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar forumda çok araştırdım ama bu konuyu açmak için yer bulamadım, umarım doğru yere açmışımdır. Dün bir arkadaşta bitane kartvizit gördüm, çok farklı bir selefon vardı üzerinde, internette araştırdım ama bir türlü bulamadım belki bir fikri olan arkadaş olursa yardımcı olabilir diye düşünüyorum. Kartvizit üzerindeki selefonu nasıl tarif etsem bilmiyorum ama kartvizite derinlik veriyor ve insanın gözünü alıyor sanki bir sürü mercek varmış gibi duruyor, kart üzerindeki yazılar ve resimler olduğundan daha derindeymiş gibi duruyor, umarım anlatabilmişimdir, zaten daha önce gören ya da bilen arkadaş varsa anlayacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

dombalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dombalak

Grafiker / Ankara

Alt 21-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
türkiyede çok yaygın değil yeni yeni baskısı yayılıyor
tanıdığım birkaç yer basıyor
Bu mesajdan alıntı yap
sari seker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sari seker

Grafiker / İzmir

Alt 21-11-2009 #3
3D selefon sanırım anlatmak istediğiniz. çok az firma yapıyor bu işi.
Bu mesajdan alıntı yap
htchrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

htchrn(31)

Grafiker / Ankara

Alt 25-11-2009 #4
damla lak diye bir sistem var belki o olabilir anlattığınıza göre ben onu düşünüyorum. aynı dediğiniz gibi 3 boyutlu gibi duruyor, yada kısmı lak çeşitleri var onlardanda olabilir prizma diye bir lakcı var onların sitelerinden bak istersen belki vardır orda
Bu mesajdan alıntı yap
asongur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asongur

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 27-11-2009 #5
Merhaba arkadaşlar forumda çok araştırdım ama bu konuyu açmak için yer bulamadım, umarım doğru yere açmışımdır. Dün bir arkadaşta bitane kartvizit gördüm, çok farklı bir selefon vardı üzerinde, internette araştırdım ama bir türlü bulamadım belki bir fikri olan arkadaş olursa yardımcı olabilir diye düşünüyorum. Kartvizit üzerindeki selefonu nasıl tarif etsem bilmiyorum ama kartvizite derinlik veriyor ve insanın gözünü alıyor sanki bir sürü mercek varmış gibi duruyor, kart üzerindeki yazılar ve resimler olduğundan daha derindeymiş gibi duruyor, umarım anlatabilmişimdir, zaten daha önce gören ya da bilen arkadaş varsa anlayacaktır.
evet onun adı 3d lensli kartvizit benım kartımda ondan.fiyatı biraz yüksektir ve henüz internet üzerinden yapan yer yok bildiğim kadarıyla
Bu mesajdan alıntı yap
gamaerdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gamaerdogan

Matbaacı / Antalya

Alt 28-11-2009 #6
onu nasıl isimlendiriyorlar bilmiyorum fakat onu sadece kartvizitte değil daha büyük ebatlı işlere de kullanıyorlar geçen yıl bir arkadaşım istanbul matbaacılık fuarından muhtelif numuneler getirmişti A/4 ebadında bir katoloğun kapağı aynı sizin bahsettiğiniz gibi 3 boyutlu derinlik veren selefon baskı idi herhalde, gördüğümüzde bizde çok ilginç bulmuştuk inceledik fakat ne olduğunu çözemedik.
Bu mesajdan alıntı yap
bilgehan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bilgehan

Grafiker / Denizli

Alt 28-11-2009 #7
3d kartvızıt duymuştum...
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 27-12-2009 #8
Bir mobilya mağazasında, bardak altlığı olarak gördüm. Sehpanın üzerinde dört tane vardı. Birini istedim, Gördüğüm ilginç bir kartvizit ama vermediler.
Bu mesajdan alıntı yap
yasamasevinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yasamasevinci

Grafiker / Niğde

Alt 27-12-2009 #9
arkadaşlar helozonik selefon diye geçiyor bikaç çeşidi var elmas gibi örümcekağ gibi vs ama müthiş bi görüntü veriyor işe dokunduğunuzda parmağınız içine giriyormuş gibi oluyorGördüğüm ilginç bir kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
mehmet__ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mehmet__

Baskıcı / İstanbul

Alt 02-01-2010 #10
ewet lak degil arkadaşlar selefon ama güsel 6 çeşit 2 matbaacılarda rahatça bulabilirsinz ama karvizir için genellik magnetde kullanıyorGördüğüm ilginç bir kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları