Gören Medikal - Merhaba Onerılerınıze Ihtıyacım Var..

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Gören Medikal - Merhaba Onerılerınıze Ihtıyacım Var.. ...

ilica5959 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilica5959

Bilg. Teknikeri / Tekirdağ

Alt 11-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaslar medikal firması ıcın a4 boyutunda 2 kırımlı bır brosur tasarlamktayım. on yuz henuz bıtmedı ama sızlere gosterıp fıkırlerınızı almak ıstedım. yorumlarınızı beklıyorum....

not: ps ıle hazırlandı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Karax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karax

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ark öncelikle 2 kırım 3 parça halinde çalışmışsın ama parçalar birbiriyle alakasız kopuk olmuş Gören medikal yazısını turuncu yapmışsın ama gider parçada MG yi mavi yapmışsın alakasız olmuş Horkes yazısı hiç olmamış fontu rengi çok vasat olmuş ören medikal yazısının altındaki gölge çok dağılmış siyah olmasıda kirli göstermiş kısacası bu çalışma sınıfı geçemez... sana önerim zaman kaybetmeden bu çalışmayı delete yap yeni bi çalışmaya başla ilk parçadaki sarı kareleri çıkış noktası yap kendine ve diğer parçalarda da aynı havayı yansıt...
Bu mesajdan alıntı yap
ilica5959 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilica5959

Bilg. Teknikeri / Tekirdağ

Alt 11-12-2009 #3
yorumun ıcın tesekkurler dostum. aynen dedıgın gıbı yapıyorum Gören Medikal - Merhaba Onerılerınıze Ihtıyacım Var.. bu sefer corel de calısıcam
Bu mesajdan alıntı yap
Karax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karax

Grafiker / İstanbul

Alt 11-12-2009 #4
akşam saat 21.00 sonra yardım istersen yardım edebilirim...
Bu mesajdan alıntı yap