Görkem saatçi logosu

Logo Tasarımları - Görkem saatçi logosu Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar bir saat firması için tasarlamış olduğum logo çalışması... yorumlarınızı bekliyorum.:smile:ama logo kartvizitte:tongueout:...

Görkem saatçi logosu
killaprieast isimli Üye şimdilik offline konumundadır

killaprieast

Grafiker / Manisa

Görkem saatçi logosu

Alt 16-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Görkem saatçi logosuGörkem saatçi logosuarkadaşlar bir saat firması için tasarlamış olduğum logo çalışması... yorumlarınızı bekliyorum.:smile:ama logo kartvizitte:tongueout:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Kazak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kazak

Grafiker / Adana

Alt 16-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
o cep saatini kullanman zorunlu değilse çıkar derim. kartvizitte hoş durmaz. ama müşteri istiyor illa kullanmalıyım diyorsan. en azından tre hale geririp kullan. daha hoş olur.

kum saati amblem olarak klasik ama beni rahatsız eden birşey olmadı. özellikle kum saatini düz, dik değil sağa yatay hafif rotated kullanman ve karenin içinden taşırman, senin tasarımcı kişiliğin açısından "kalıpların dışına çıkmış" bir hava veriyor.

tipografiye birşey demiyorum, kullandığın karakter çok kötü. ve büyük kullanmışsın. ama kum saati ambleminin tam üstünden değil de, kum saatinin üstünden hizalaman iyi olmuş.

sana tavsiyem, serifsiz, nazik, kibar birkaç karakterle, espas arasını daraltarak, hatta gerekli yerlerde birleştirerek birkaç deneme daha yapman. ve ilk harfler majüskül, diğerleri minüskül olsun.

kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

killaprieast

Grafiker / Manisa

Alt 16-01-2009 #3
Teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
ALe..! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALe..!

Öğrenci (Grafik) / Balıkesir

Alt 17-01-2009 #4
Bana qöre sadece o kum saati Çok klasik durmuş biraz daha modern bişey kullanablirsin..
Bu mesajdan alıntı yap
cikin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cikin

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 17-01-2009 #5
kum saatı cok sıradan olmus fıkır guzel ama kumsaatını bence bıraz gelıstırebılırsın ayrıca logon kumsaati olacaksa yazıda kumsaatının ınce kıvrımlarına yuvarlaklıgına uygun yuvarlak hatlı karakterler kullanırsan bence uyum saglar
Bu mesajdan alıntı yap
ByELİTE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ByELİTE

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-02-2009 #6
logo güsel olmuş Görkem saatçi logosu
Bu mesajdan alıntı yap

killaprieast

Grafiker / Manisa

Alt 14-10-2010 #7
herkese teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Delik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Delik

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-10-2010 #8
o cep saatini kullanman zorunlu değilse çıkar derim. kartvizitte hoş durmaz. ama müşteri istiyor illa kullanmalıyım diyorsan. en azından tre hale geririp kullan. daha hoş olur.

kum saati amblem olarak klasik ama beni rahatsız eden birşey olmadı. özellikle kum saatini düz, dik değil sağa yatay hafif rotated kullanman ve karenin içinden taşırman, senin tasarımcı kişiliğin açısından "kalıpların dışına çıkmış" bir hava veriyor.

tipografiye birşey demiyorum, kullandığın karakter çok kötü. ve büyük kullanmışsın. ama kum saati ambleminin tam üstünden değil de, kum saatinin üstünden hizalaman iyi olmuş.

sana tavsiyem, serifsiz, nazik, kibar birkaç karakterle, espas arasını daraltarak, hatta gerekli yerlerde birleştirerek birkaç deneme daha yapman. ve ilk harfler majüskül, diğerleri minüskül olsun.

kolay gelsin..
Katiliyorum. Cep saati bozuyor. Ve birde tipografilerde yazilarin boyutlarini orantili birakmaya bak, enine yada boyuna uzanmalar hic hos durmuyor. Gerekirse alt alta yaz derim. Fakat fikir olarak Kumsaati cok güzel.
Bu mesajdan alıntı yap
dt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dt(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 15-10-2010 #9
aslında ilk baktığımda sağdaki logo gözüme hoş geldi. ama arkadaşların dedğine katılıyorum kum saati üzerinde biraz daha çalışarak firmaya özgü bi hale getirebilirsin belki.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
logosu, saatci