görsel iletişim tasarımcılığı hakkında

Kantin - görsel iletişim tasarımcılığı hakkında Sponsorlu Bağlantılar Meslek lisesi grafik tasarımcılığı okuyorum.Ben görsel iletişim tasarımcığı bölümünün yetenek sınavlarına girebilir miyim?Sizce grafik tasarımı yetenek sınavına girmek mi daha avantajlı olur yoksa görsel iletişim tasarımcığı yetenek sınavına ...

merve çelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merve çelik

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 27-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Meslek lisesi grafik tasarımcılığı okuyorum.Ben görsel iletişim tasarımcığı bölümünün yetenek sınavlarına girebilir miyim?Sizce grafik tasarımı yetenek sınavına girmek mi daha avantajlı olur yoksa görsel iletişim tasarımcığı yetenek sınavına girmek mi daha avntajlı olur?Görsel iletişim tasarımcılığı daha yeni bi bölüm ve grafik tasarımcılığının daha üst dali.SİZCE NE YAPMALIYIM?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

omerayar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

omerayar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 02-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bildiğim kadarıyla bu bölüm gazi üniversitesinde var.ben görsel iletişimin grefik bölümünün bir üst dalı olduğuna inanmıyorum.farklı olan dersleri vardı hatırladığım kadarıyla.aklımda kalan bir dersiyde sahne tasarımıydı.iki bölüm hakkındada geniş bir araştırma yap bana kalırsa.başarılar diliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
merve çelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

merve çelik

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 04-08-2008 #3
yardımın için teşekkür ederim.evet daha geniş bi araştırma yapmam gerekiyor.bu bölüm kocaeli üniversitesindede var bide bu sene egedede açılcak.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
görsel, hakkında, iletişim, tasarımcılığı

« Dgs | Grafiker »