Görsel İletişim Tasarımı..Nasıl bilirsiniz_?

Kantin - Görsel İletişim Tasarımı..Nasıl bilirsiniz_? ...

Alt 25-07-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ders programlarına baktım nerdeyse her okulda farklı..
Web tasarım, fotoğrafçılık gibi dersler var..Pek zorlayıcı bi bölüm değilmiş fazlada duyulmamış heralde Devlet okullarında sadece kocaeli üni.de var oda 15 kişi alıyodu yanlış hatırlamıyosam.. Yetenek sınavına giren, yada o bölümde okuyanlar varmı_?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

laststrokee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

laststrokee

Grafiker / İstanbul

Alt 03-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kocaeli 40 kişi alıyor. zaten sınava 80-100 arası giren oluyor. bir yıl hazırlık var. 5 aşamalı yetenek sınavı yapılıyor. yıldız tekniktede var. kontenjan 15. tek aşamalı sınav yapılıyor. verilen konuda çizim yeteneğindenden çok yaratıcı bir fikir katabilmişmi diye bakılıyor. gazi gsfde de var 15 kişi yine. ege üni.de bu yıl açtı diye biliyorum. seneye kocaeliye girmek isteyen varsa daha fazla bilgi verebilirim.
Bu mesajdan alıntı yap
savas_as_as isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savas_as_as

Grafiker / Balıkesir

Alt 07-11-2008 #3
laststroke bana yardımcı olursan çok sevinirim gerçekten .. sana bir kaç sorum olucak bu konu hakkında beni aydınlatabilirmisin ? Görsel İletişim Tasarımı..Nasıl bilirsiniz_?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bilirsiniz, görsel, iletişim, tasarımınasıl, İletişim