Görsel İletişim Tasarımı?

Kantin - Görsel İletişim Tasarımı? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba, Ben istanbul'da özel bir üniversitenin görsel iletişim tasarımı (VCD) programından terkim. Şöyle bir düşüncem var dışarıdan akademik düzeyde bir kursa gidip yada nasıl nitelendiriliyorsa bilemiyorum bu ...

epica isimli Üye şimdilik offline konumundadır

epica

Grafiker / İstanbul

Alt 04-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,

Ben istanbul'da özel bir üniversitenin görsel iletişim tasarımı (VCD) programından terkim. Şöyle bir düşüncem var dışarıdan akademik düzeyde bir kursa gidip yada nasıl nitelendiriliyorsa bilemiyorum bu eğitimimi tamamlamak yada birşekilde devam etmek istiyorum. Bu eğitimi alabileceğim bir yerler varmı nette araştırdım ve bulamadım. Yetenek Sınavlarına hazırlık aşaması altında bir çok yer var ama dediğimm gibi hazırlık düzeyi... benim zaten bir düzeyim var! o sebeple işime yaramıyor. Özel kurumlar varmı bildiğiniz??? Ne yapabilirim? Yurt dışında bu olanaklar var olmayan bir olgu değil. Ama Türkiye'de bulamadım açıkcası?

Uzun lafın kısası akademik bir yapıya sahip bir kurum arıyorum bu eğitimi alabileceğim..

Çok teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları