Gorsel iletisim ve tasarim 2.sinif ogrencisiyim yetistirilmek uzere staj yeri ariyorum - İstanbul

Staj Yeri Arayanlar - Gorsel iletisim ve tasarim 2.sinif ogrencisiyim yetistirilmek uzere staj yeri ariyorum - İstanbul ...

Gorsel iletisim ve tasarim 2.sinif ogrencisiyim yetistirilmek uzere staj yeri ariyorum - İstanbul
gulsahcansever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulsahcansever

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 04-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Gorsel iletisim ve tasarim 2.sinif ogrencisiyim yetistirilmek uzere staj yeri ariyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: Sabanci Universitesi

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Sabanci Universitesi Gorsel Iletisim ve Tasarim bolumu 2.sinif ogrencisiyim. Herhangi bir program bilgim yok, program ogrenebilecegim ve kendimi yetistirebilecegim bir staj yeri ariyorum.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 04-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Gorsel iletisim ve tasarim 2.sinif ogrencisiyim yetistirilmek uzere staj yeri ariyorum - İstanbulGorsel iletisim ve tasarim 2.sinif ogrencisiyim yetistirilmek uzere staj yeri ariyorum - İstanbulGorsel iletisim ve tasarim 2.sinif ogrencisiyim yetistirilmek uzere staj yeri ariyorum - İstanbulGorsel iletisim ve tasarim 2.sinif ogrencisiyim yetistirilmek uzere staj yeri ariyorum - İstanbul

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
CroVV isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CroVV

Webmaster / İstanbul

Alt 21-01-2014 #3
merhabalar hala staj için bir yer arıyorsanız görüşelim. ağırlıklı olarak web tasarım yapıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
matbaayenidogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

matbaayenidogan

Matbaacı / İstanbul

Alt 29-03-2014 #4
slm nerde oturuyorsun sen sancaktepeye yakınmı
Bu mesajdan alıntı yap
scokguler isimli Üye şimdilik offline konumundadır

scokguler

Grafiker / İstanbul

merhaba

Alt 02-04-2014 #5