Görseli acmiyo ve uyari veriyo

InDesign - Görseli acmiyo ve uyari veriyo Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaslar katalog calismasi yapiyorum ve bazi gorsellerde onüme bi yazi cikiyo gorselleri acmiyo. Bi kac gün sonra baskıya girmesi lazım ve beni çok engelliyo.. Yazı bu: """"" ...

ery010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ery010

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-07-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaslar katalog calismasi yapiyorum ve bazi gorsellerde onüme bi yazi cikiyo gorselleri acmiyo. Bi kac gün sonra baskıya girmesi lazım ve beni çok engelliyo..

Yazı bu: """"" Either the file does not exies, you do not have permission, or the file may be in use by another application.""" Acil yardıma ihtiyacım var...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 29-07-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şöyle bir önerim olacak;
Bilgisayarınızı restart edin ardından dosyasınızın adını(türkçe karekter olmasın) ve konumunu degiştirin ( masaüstündeyse D sürüsücüsüne alın ) ve dosyasınızı calıştırın ve ayrıca links>paneline bir göz atın ? işaretinin oldugun bir uyarı varmı
Bu mesajdan alıntı yap
ery010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ery010

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 29-07-2015 #3
çok teşekkürler düzelttim.Görseli acmiyo ve uyari veriyo son bişey daha resmi alan içine gömüyorum kenarlarında ince çizgiler kalıyo ekran yanıltmasımı acaba yoksa baskıda da çıkarmı
Bu mesajdan alıntı yap