görülmeyen tehlike

2050 Yılında Bir Balık - görülmeyen tehlike ...

görülmeyen tehlike
kungfuat isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kungfuat

Sanat Yn. / İstanbul

görülmeyen tehlike

Alt 08-02-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

görülmeyen tehlike
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 08-02-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk yorum bende olsun dostum güzel ve sade bi çalışma olmuş ama alt kısımdaki yazılar daha çarpıcı olurmu diye düşünüyorum üst kısmın görselliğine zarar vermiş gibi sanki yarışmada başarılargörülmeyen tehlikeeace1:

kungfuat

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-02-2008 #3
tesekkürler
Mustafa Cetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mustafa Cetin

Grafiker / Aydın

Alt 08-02-2008 #4
Görülmeyen degiL görülmeyen tehlike Görünmeyen oLmayacak mı sanki görülmeyen tehlike
splendors isimli Üye şimdilik offline konumundadır

splendors

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-02-2008 #5
fikir güzel ama afişte kontrast eksik kalmış ve alttaki yazıları çerçeve içine almayıp büyük ünlemi yok ettikten sonra daha iyi olacaktır.
bir de "etkiliyo" yazmışsın "r" harfini unutmuşsun sanırım ve görülmeyen değil görülemeyen ya da görünmeyen olması gerekmez mi?
başarılar dilerim.
Operadevil69 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Operadevil69(35)

Kreatif direktör

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-02-2008 #6
Başarılar... görülmeyen tehlike

kungfuat

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-02-2008 #7
arakadaslar bunu yazacağınızı biliyordum ama orda ne yazıyorsa doğrudur. Çünkü "görünmeyen değil görülmeyendir su" bu arada bakmakla görmek te aynı şey gibi görünür ama farklı seylerdir. hepimiz suyu biliyoruz görüyoruz kullanıyoruz ama ilerisini asıl olanı göremiyoruz, ilerde suyu gereksiz kullanmamızdan dolayı olusacak tehlikenin görülmesi gerekir burada onu vurgulamak icin " görülmeyen tehlike" olarak ifade etmek istedim yinede yorumlarınıza tesekkür ederim
Ömer Faruk DEMİROK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ömer Faruk DEMİROK

Grafiker / Eskişehir

Alt 08-02-2008 #8
Gayet güzel olmuş. Eline sağlık. Sadece görsellerin boyutu biraz daha büyütülebilir, altta ki bilgi notu daha kısa ve puntosu da biraz daha büyük kullanılabilir. Not sonunda da gazete haberi izlenimi vermemek için "bildiriliyor" yerine "yaşanacak" denilebilir. Görseller harika... "O" yerine kuru kafa fikri çok iyi. Balığın kuru kafaya bakmasını sağlaman da harika olmuş. Kontrast oranı da iyi bence. Afişe derinlik vermiş. Yarışma sona ermeden böyle güzel çalışmalar görmek çok keyif verici. Başarılar...
Alt 08-02-2008 #9
Güzel... görülmeyen tehlike

Başarılar dilerim.
Alt 08-02-2008 #10
güzel calisma renklerin siyah beyaz olması işin inandırıcılıgını arttırmıs başarılar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
siyah, kafatasi, balik, 2050