Görüntü Yönetmeni ve Fotoğraf Sanatçısıyım İş Arıyorum - Ankara

İş Arayan İlanları - Görüntü Yönetmeni ve Fotoğraf Sanatçısıyım İş Arıyorum - Ankara Sponsorlu Bağlantılar Görüntü Yönetmeni ve Fotoğraf Sanatçısıyım İş Arıyorum Şehir: Ankara Aranan Şehir: Ankara Cinsiyet: Bay Program/Seviye: Edius (iyi) Avid(orta) Photosohop (orta) İş deneyimi ve içeriği: TRT Yüzyılın Manşetleri (Görüntü ...

overboard isimli Üye şimdilik offline konumundadır

overboard

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 06-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Görüntü Yönetmeni ve Fotoğraf Sanatçısıyım İş Arıyorum

Aranan Şehir: Ankara

Program/Seviye: Edius (iyi) Avid(orta) Photosohop (orta)

İş deneyimi ve içeriği: TRT Yüzyılın Manşetleri (Görüntü Yönetmeni Asistanı-Fotoğrafçı)
Aşk_ı Ney (Genel Yönetmen)
Eskiyen Zamanın Tamircisi (Genel Yönetmen)
Edem (Görüntü Yönetmeni)
Son Kendirciler (Genel Yönetmen-Proje Aşamasında)
DASK Kısa Film ve Tanıtım Filmi (Genel Yönetmen)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Evli

Referanslar: Yüzyüze görüşme sırasında tarafınıza sunulacaktır.

İşle ilgili açıklama: Yaklaşık 4 yıldır medya sektörünün çeşitli departmanlarında yönetmenlik, görüntü yönetmenliği, fotoğrafçılık, foto muhabirliği, muhabirlik ve senaristlik yaptım ve bu alanlar doğrultusunda çalışmak istiyorum

E-posta:

Telefon: 0530 827 42 18
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 07-06-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Görüntü Yönetmeni ve Fotoğraf Sanatçısıyım İş Arıyorum - AnkaraGörüntü Yönetmeni ve Fotoğraf Sanatçısıyım İş Arıyorum - AnkaraGörüntü Yönetmeni ve Fotoğraf Sanatçısıyım İş Arıyorum - AnkaraGörüntü Yönetmeni ve Fotoğraf Sanatçısıyım İş Arıyorum - Ankara

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap