görüntülü karakalem anlatımı bulabilir miyim?

Karakalem - görüntülü karakalem anlatımı bulabilir miyim? Sponsorlu Bağlantılar merhaba.ben karakalem tekniklerini öğrenmek istiyorum.youtube da görüntülü dersler vardı zannedersem.fakat şu an ulaşamıyorum.kursa gitmek için de vaktim yok.acaba internette görüntülü ders anlatımı bulabileceğim bir yer önerebilecek olan var ...

ayışığı isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ayışığı

Hiç Biri / İstanbul

Alt 08-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba.ben karakalem tekniklerini öğrenmek istiyorum.youtube da görüntülü dersler vardı zannedersem.fakat şu an ulaşamıyorum.kursa gitmek için de vaktim yok.acaba internette görüntülü ders anlatımı bulabileceğim bir yer önerebilecek olan var mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Karanlikmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Karanlikmavi

Eğitimci / Ankara

Alt 10-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hocam google da " How to Draw ... " diye yazarsan sanırım aradıklarına ulaşabilirsin. Ayrıca " Speed painting " yazsanız da olur. Yalnız bu speed painting ler adından anlaşılabileceği gibi çizimin hızlandırılmış videolarıdır. Mesela 4 saatlik bir çizimi 2 dakikalık bir videoda izleyebilrsiniz. Bunlarında yararı olacağı kanısındayım. Bildiğim birkaç site var ama reklam olup olmadığını bilmediğimden, şüpheli şeylerden kaçınarak, yazmadım.
Umarım faydalı olmuştur.
Bilgi paylaştıkça çoğalır değil mi?... Saygılarımla...
Bu mesajdan alıntı yap
oflan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oflan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-12-2009 #3
o siteleri özel mesaj olarak atabilirmsim ?___
Bu mesajdan alıntı yap
oflan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oflan

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 20-12-2009 #4
Hocam google da " How to Draw ... " diye yazarsan sanırım aradıklarına ulaşabilirsin. Ayrıca " Speed painting " yazsanız da olur. Yalnız bu speed painting ler adından anlaşılabileceği gibi çizimin hızlandırılmış videolarıdır. Mesela 4 saatlik bir çizimi 2 dakikalık bir videoda izleyebilrsiniz. Bunlarında yararı olacağı kanısındayım. Bildiğim birkaç site var ama reklam olup olmadığını bilmediğimden, şüpheli şeylerden kaçınarak, yazmadım.
Umarım faydalı olmuştur.
Bilgi paylaştıkça çoğalır değil mi?... Saygılarımla...
o sitelerı özel mesaj olarak atabilirmisin _?
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
anlatımı, bulabilir, görüntülü, karakalem, miyim