Görüntülü Sohbet Sitesi İçin Tasarımcı Aranıyor. - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Görüntülü Sohbet Sitesi İçin Tasarımcı Aranıyor. - Türkiye Geneli ...

agidekmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agidekmen

Sanat Yn. / İzmir

Alt 26-06-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ilan pasif durumdadir.Adminlerden ricam ilanın yayından kaldirilmasi.
Görüntülü Sohbet Sitesi İçin Tasarımcı Aranıyor.

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: -Profesyonel derecede tasarım programlarına hakim

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Merhaba,

Görüntülü sohbet sitesi için tasarımcı aramaktayım. Scrip üzerine giydirilen tasarımı beğenmem sebebi ile sil baştan komple bir tasarım yaptırmayı düşünüyorum. Kesinlikle ultra bir tasarım istemekteyim, proje içime sinmeden teslim almayacağım ve mükemmelliyetçi birisiyim. Bu yüzden alanında uzman, mükemmelliyetçi, işini sahiplenen ve içine sinmeden projeyi teslim etmeyecek birisiyle veya bir ekiple çalışmak istiyorum. Görüntülü sohbet alanında tasarım referansı olan arkadaşlar önceliklidir.

Telefonumdan 7/24 ulaşabilirsiniz.Saygılar.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 26-06-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Görüntülü Sohbet Sitesi İçin Tasarımcı Aranıyor. - Türkiye GeneliGörüntülü Sohbet Sitesi İçin Tasarımcı Aranıyor. - Türkiye GeneliGörüntülü Sohbet Sitesi İçin Tasarımcı Aranıyor. - Türkiye GeneliGörüntülü Sohbet Sitesi İçin Tasarımcı Aranıyor. - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

agidekmen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agidekmen

Sanat Yn. / İzmir

Alt 29-06-2015 #3
Ilan pasif durumdadir.Adminlerden ricam ilanın yayından kaldirilmasi.